Hamile miyim lütfen yardımcı olun

birmeselemvr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
101
20
Arkadaşlar adet bitiminin daha başlarında ovülasyon testi koyu çıkınca değerlendirdik umudum yoktu gerçi. Bugün sabah test yaptım çok belli belirsiz dikkatli bakmakla görünebilecek çizgi çıktı ama iki hafta geçti belli olabilir mi bilmiyorum siz görüyor musunuz foto ekledim

Merhaba fotoğraf görünmüyor tekrar eklermisiniz?
Merhaba fotoğraf görünmüyor tekrar eklermisiniz?

Arkadaşlar adet bitiminin daha başlarında ovülasyon testi koyu çıkınca değerlendirdik umudum yoktu gerçi. Bugün sabah test yaptım çok belli belirsiz dikkatli bakmakla görünebilecek çizgi çıktı ama iki hafta geçti belli olabilir mi bilmiyorum siz görüyor musunuz foto ekledim

Eklentiler

• IMG_0962.jpeg
    IMG_0962.jpeg
    110,5 KB · Görüntüleme: 71
15 dk filan. çekemedim yükleyemedim bi türlü bekledi de biraz. Siz görüyor musunuz ? Ama iki hafta filan oldu belli olur mu bilmiyorum
Ben görüyorum canım, emin olmak için imkanın varsa bir test daha yap zaten 5 dk içinde çıkarsa vardır gebelik. Adetin geçti mi?

Test kat dk da çıktı acaba bu önemli bir durum .bir de gebelik testi kaset mi erken gebelik testi mi acaba .
15 dk filan. Kaset bu
Ben görüyorum canım, emin olmak için imkanın varsa bir test daha yap zaten 5 dk içinde çıkarsa vardır gebelik. Adetin geçti mi?
Şimdi tekrar test yaptım bir de ovülasyon testi yaptım böyle çıktı

Eklentiler

• IMG_0969.jpeg
    IMG_0969.jpeg
    236 KB · Görüntüleme: 46
X