Hamile miyim testim silik çıktı?

Mutsuz Girl

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2021
63
16
32
Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz adetim 15 gün gecikti testim bu şekilde çıktı daha önce 7.gün hem beta HCG baktırdım 1.20 çıktı hemde idrar testinde tek çizgi çıkti bugün bikez daha idrar testi yapmak istedim ilk defa silik de olsa 2. çizgiyi gördüm sizce pozitif mi?
Screenshot_2023-01-07-11-51-28-792_com.whatsapp.jpg

Arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz adetim 15 gün gecikti testim bu şekilde çıktı daha önce 7.gün hem beta HCG baktırdım 1.20 çıktı hemde idrar testinde tek çizgi çıkti bugün bikez daha idrar testi yapmak istedim ilk defa silik de olsa 2. çizgiyi gördüm sizce pozitif mi?
Eki Görüntüle 3187988
Var gibi görünüyor. Hemen mi çıktı? Bir de kaset test yapın isterseniz yarın ilk idrarla.

Var gibi görünüyor. Hemen mi çıktı? Bir de kaset test yapın isterseniz yarın ilk idrarla.
Hemen çıkmadı ilkin tek çizgi çıktı yine olmadı dedim t dk sonra dönüp baktığımda bu şekildeydi. kaset testi de deneyeceğim yarın inşallah vardır 1,5 yıldır deniyoruz 🙏

Evett belirtilerin neydi bekliyoruzz🥰 benimde bata son 3 gün ama ara ara adet ağrılarım var bazen kapılma diyorum kendi kendime 🤭 hayırlı olsun inş tez vakitte bizde bu heyecanı yaşarız🙏🏼

Hayırlı olsun canim evet hamilesin belirtin neydi kaç gün gecikmede test böyle çıktı anlatir misin
4 gün gecikmede kaset test yaptım ikinci çizgi silik çıkınca kan verdim kadın doğuma gittim iki gün sonra 277 çıktı beta iki hafta sonra tekrar gidicem nasipse

X