Hamile miyim testime acil bakar mısınız

çok moralim bozuk gerçekten ,ertesi gün hapına güvendim inşallah hamile değilimdir psikolojim kaldırmaz mümkün değil kürtaj düşünmek zorunda kalırım . Şu an olmaması gerekiyor hakkımda hayırlısı olsun yine de
Hazir olmadiginiz bir cani kimsenin lafiyla dunyaya getirmeyin. Umarim hamile degilsinizdir

Siz başta istemediniz ama sonra kabullendiniz mi ? Yani mutlu musunuz şu anda duygu durumunuz nasıl ilerledi
Ben 3 senedir evliyim ilk bebeğimin kalbi durdu aldılar şuan için bu sene de istanbula taşınacağız ben çalışmak istiyordum o sebeple istemiyorduk 1 sene en azından bebek ama napalım rabbim böyle uygun görmüş hayırlısı diyip yolumuza devam etmek zorundayız.

Siz başta istemediniz ama sonra kabullendiniz mi ? Yani mutlu musunuz şu anda duygu durumunuz nasıl ilerledi
Yani ilk başta ağladım nasıl yapacam bilmediğim şehire de taşınıyorum tek başıma nasıl bakacam ilk bebeğim psikolojisi oldu ama sonradan annelik duygusu ağır bastı sanırım mutluyum şuan

Peki karında batma hissettiniz mi ? Böyle sızı gibi gelip gidiyor hemen
Evet adet günüme yakın oldu benimde adet günlerimde de kısa süreli adet ağrısı tarzı kasık ağrılarım oldu şuan bile ara ara sancı geliyor alt karın bölgeme

Anladım kızlar tebrik ederim sizi bu arada 🌸🌸 benim batmalar hala devam ediyor Ella dan mı yoksa hamilelikten mi bakalım , biraz daha zaman geçsin test yaparım.

Adet tarihim 25 aralık ama hala gelmedi bende 3 kere test yaptım diğer ikisi erken gebelik testiydi ama adet tarihimden 2 3 gün öncelerdi yine de silik 2. Çizgi çıkmıştı. Şimdi ilk idrarla bu testi yaptım sonuç direk böyle adet tarihim geçeli 7 gün oldu acil cevap verir misiniz kan aldırmaya gidicem.
Bunada bakarmisin acil yardimci olun lütfen ilk beş dakikada çıktı

Eklentiler

• IMG_20240107_131526.jpg
    IMG_20240107_131526.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 77
Kizlar yardim bu teste de bakabilir misinz 3.dk belirdi ama güvenemdik fazla silik gibi geldi adete 2 gün var

Hamile olduğunuzu öğrenmişsinizdir galiba şu ana kadar 🤗 erken gebelik testi kolay kolay hata vermez ☺️☺️

X