hamile miyim yardım lütfen

e1989c

Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2013
20
0
selam sizlere bişey danışmak istiyorum ...
30 ağustosda adetimin ortalarınla erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk. Eylül'de adetim bir hafta kadar gecikti hcg testi yaptırdım 0,013 çıktı sonunç farlutal kullandım ve adet oldum. Sonraki aylarda da adet olmaya devam ettim.

Ocak ayında karnımın alt bölgesinin şiştiğini farkettim yine içime kurt düştü hcg testi yaptırdım sonunç 0,017 çıktı biraz rahatladım . Bu ay da düzenli bir şekilde adet olmaya devam ettim adetim yeni bitti iki gündür hafif bel ağrım ve kasıklarımda ağrı var , göbeğim fazla çıktı ama kilomda bi değişiklik yok. Karnımı bi acayıp hissediyorum lütfen yardımcı olun hamile olabilir miyim? Eğer öyleyse 6 ay kadar oldu bu kadar uzun süre hamile olup da anlamamak mümkün mü ?

Merak etme hamile değilsindir zaten kan testi yaptırmışsın ama adetliyken ilişki yaşama cesaretini gösterebildiğin için iltihap kapmış olabilirsin.

30 ağustosda adetimin ortalarınla erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla beraber olduk. Eylül'de adetim bir hafta kadar gecikti hcg testi yaptırdım 0,013 çıktı sonunç farlutal kullandım ve adet oldum. Sonraki aylarda da adet olmaya devam ettim.

Ocak ayında karnımın alt bölgesinin şiştiğini farkettim yine içime kurt düştü hcg testi yaptırdım sonunç 0,017 çıktı biraz rahatladım . Bu ay da düzenli bir şekilde adet olmaya devam ettim adetim yeni bitti iki gündür hafif bel ağrım ve kasıklarımda ağrı var , göbeğim fazla çıktı ama kilomda bi değişiklik yok. Karnımı bi acayıp hissediyorum lütfen yardımcı olun hamile olabilir miyim? Eğer öyleyse 6 ay kadar oldu bu kadar uzun süre hamile olup da anlamamak mümkün mü ?

hamile olman imkansız

Merak etme hamile değilsindir zaten kan testi yaptırmışsın ama adetliyken ilişki yaşama cesaretini gösterebildiğin için iltihap kapmış olabilirsin.

Adetliyken ilişki yaşamadım ilişkiden sonra bir hafta gecikti ama adet oldum. Bu sabah midemde ekşime oldu ve sanki karnımda kıpırtılar hissediyorum sitresden de böyle olma ihtimali varmı. Hamile bayanın karnı nasıl olur, karnıma bastırdığımda hissede bileceğim bişey mi ?

bak konuyu açarkenki yazdığın yazıya... adetimin ortalarında erkek arkadaşımla... hamile kalman o kadar kolay değil.... hatta hamile kalmak o kadr kolay değil!!! ama sana tavsiyem bu tarz durumlara giripde kendini zor durumda bırakma! hamile kalsan olan o çocuğa olacak... sana abla tavsiyesi sonradan pişman olacağın işleri baştan yapma... ileride evleneceğin insanı düşün o insan bu insansa evlendiğinde de çok sıkıntın olur en basit kavgada yüzsüne vurur kim olursa olsun böyle yapar canım. bu tarz durumları ben doğru bulmuyorum gez dolaş sinemaya git ama kendini kullandırma sonunda olan sana oluyor bak o değil sen tedirginsin... karnındaki kıpırtı gaz da olabilir ama sen en kısa zamanda yine ultrasona gir ne olur ne olmaz... anlat durumunu dr.

bak konuyu açarkenki yazdığın yazıya... adetimin ortalarında erkek arkadaşımla... hamile kalman o kadar kolay değil.... hatta hamile kalmak o kadr kolay değil!!! ama sana tavsiyem bu tarz durumlara giripde kendini zor durumda bırakma! hamile kalsan olan o çocuğa olacak... sana abla tavsiyesi sonradan pişman olacağın işleri baştan yapma... ileride evleneceğin insanı düşün o insan bu insansa evlendiğinde de çok sıkıntın olur en basit kavgada yüzsüne vurur kim olursa olsun böyle yapar canım. bu tarz durumları ben doğru bulmuyorum gez dolaş sinemaya git ama kendini kullandırma sonunda olan sana oluyor bak o değil sen tedirginsin... karnındaki kıpırtı gaz da olabilir ama sen en kısa zamanda yine ultrasona gir ne olur ne olmaz... anlat durumunu dr.[/QUOTE

Çok teşekkür ederim . anlık bişeydi çok pişmanım bir hada tövbe zaten çok kötü bi durumdayım çevremdeki kimseyle paylaşabileceğim bişey değil düşünmekten kafayı yemek üzereyim. karmındaki şişllik,kıpırtılar, mide ekşimesi, kasık ve bel ağrıları... yaklaşık 6 aydır adet oluyorum ve 2 defa hcg testi yaptırmama rağmen böyle bi ihtimal olması beni deli ediyor.

lütfen yardım edin yorumlarınızı bekliyorum acill..

Canım, 6 ay önceki şüpheli ilişki (ve sürtünme yoluyla diyosun, böyle durumlarda çoook küçük ihtimal) ile hamile kalsan şimdi bebeğin yaklaşık 6 aylık olmuş olacaktı(vücudunda bir sürü değişiklik olacaktı anlamamk mümkün değil). Korkmana gerek yok, kandanda 2 defa baktırmışsın negatif çıkmış. Hiç kafana takma hamile değilsin. Daha dikkatli davran kendini boşuna üzme

yok tatlım hamile değilsin kesinlikle.zaten 6 ayda anlasılmaması mümkün diil.büyük ihtimal iltihap var git bi görün doktora.ama için rahat olsun hamile olmak o kadar kolay diil seninki, suan cok cok imkansız.

X