Hamile miyim :(

Testlere göre yüksek olasılıkla hamilesiniz kimyasal geçiriyor olsanız testiniz koyulaşmaz bencr inşallah sağlıkla hayırlısıyla alırsınız kucağınıza belirtileriniz falan var mı birde dipnot stres yapmayın iyi düşünün iyi olsun

Testlere göre yüksek olasılıkla hamilesiniz kimyasal geçiriyor olsanız testiniz koyulaşmaz bencr inşallah sağlıkla hayırlısıyla alırsınız kucağınıza belirtileriniz falan var mı birde dipnot stres yapmayın iyi düşünün iyi olsun
Surekli uyku halindeyim. İştahım çok arttı bu ay çok fazla akıntım vardı. Birde kasıklarıma birden kramplar giriyor

Merhaba arkadaşlar
Adetime 3-4 gün kala erken gebelik ve normal gebelik testlerinden yaptım pozitif çıktı hemde baya çizgisi belirgindi. Perşembe günü adet günümde hastaneye gittim kan almadılar 1 hafta geçsin öyle yapalım şuan çok erken dedi doktor.
Ordan çıkışı başka bı eczaneden 2 test aldım. Geldim ilkini denedim bozuktu sanirim test. Tek çizgi bile çıkmadı. İkinciyide denedim. Onda da tek çizgi çıktı. Ben anlamadım. Önce pozitif çıktı 2 test. Adet günü yaptığım test negatif çıktı. Adet olmadım. Ama ara ara çok acı verici kramplar giriyor. Normalde adet sancısi çekmem. Adette olmadim daha
Perşembeye kadar nasıl beklicem bilmiyorum.
Benimde adetime 3 gün vardı test yaptım pozitif kısmı silik çıktı emin olmak için bı kere daha yaptım o da silik çıktı sağlık ocağına gittiğimde adetin gecikmemis dedi ama testlerini gösterdim o zaman kan testi yapalım dedi sende test yaptığını ve pozitif çıktığıni söylersen alabilirler canım

Merhaba arkadaşlar
Adetime 3-4 gün kala erken gebelik ve normal gebelik testlerinden yaptım pozitif çıktı hemde baya çizgisi belirgindi. Perşembe günü adet günümde hastaneye gittim kan almadılar 1 hafta geçsin öyle yapalım şuan çok erken dedi doktor.
Ordan çıkışı başka bı eczaneden 2 test aldım. Geldim ilkini denedim bozuktu sanirim test. Tek çizgi bile çıkmadı. İkinciyide denedim. Onda da tek çizgi çıktı. Ben anlamadım. Önce pozitif çıktı 2 test. Adet günü yaptığım test negatif çıktı. Adet olmadım. Ama ara ara çok acı verici kramplar giriyor. Normalde adet sancısi çekmem. Adette olmadim daha
Canım yorumları okudum. Hayat şartlarımız aynı biz de doğuda kücük bi ilçede yaşıyoruz. Bu yüzden kendi kendime çabaladım gebeliğimin ilk haftalarında. Doktor yok hastane yok 😂 bence gebelik var gibi. Ben de adetten 1 hafta önce test yapmıştım senin gibi çıkmıştı. 3 tane yaptım üçü de bu şekilde çıktı. Ümitlendirmek istemem ama kan testi ile netleştir. Ben dayanamamıştım eşim görevdeyken acile gitmiştim başım dönüyo midem bulanıyo diye yalan söylemiştim. Gebelik şüphesi var mı demişlerdi bilmiyorum demiştim. Mecbur kan testi yapmışlardı 😂 eee başka çare bulamadım devlet hastanesi yakınsa orda bu şekilde yaptırabilirsin🤗

Merhaba arkadaşlar
Test verdiniz mi acaba durum nedir merak ettim

Merhaba kızlar.dogum kontrol hapı kullanıyorum bu ay bı kaç gün ilacımı içmeyi unuttuğum için ara kanamam oldu ama ilacı içmeye devam ettim kutu bitti fakat 5 gün oldu tekrar âdet olmadım hamile olma ihtimalim varmı sizce? Yoksa ara kanamadan dolayı mı gecikti?

Merhaba kızlar.dogum kontrol hapı kullanıyorum bu ay bı kaç gün ilacımı içmeyi unuttuğum için ara kanamam oldu ama ilacı içmeye devam ettim kutu bitti fakat 5 gün oldu tekrar âdet olmadım hamile olma ihtimalim varmı sizce? Yoksa ara kanamadan dolayı mı gecikti?
Yanlış yönlendirmek istemem. Test yaptiniz mi? Ama sizinle aynı durumu yaşayıp hamile kalan tanıdıklarım oldu

Merhaba kızlar.dogum kontrol hapı kullanıyorum bu ay bı kaç gün ilacımı içmeyi unuttuğum için ara kanamam oldu ama ilacı içmeye devam ettim kutu bitti fakat 5 gün oldu tekrar âdet olmadım hamile olma ihtimalim varmı sizce? Yoksa ara kanamadan dolayı
Canim adetten sonra kac tane ictin ve ne zaman ictin ? Yani adet olup icmeye basladı isen sanmiyorum ama biraz zaman sonra ise bir 5 gun daha bekle ve testi tekrarla, Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah 🙏

Canim adetten sonra kac tane ictin ve ne zaman ictin ? Yani adet olup icmeye basladı isen sanmiyorum ama biraz zaman sonra ise bir 5 gun daha bekle ve testi tekrarla, Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah 🙏
Şimdi ben geçen ay ilacım bitti adet oldum sonra arka rkaya baya içmeyi unuttuğum için 14 gün sonra tekrar oldum snra içmeye devam ettim kutu bitti ama bu ay hala adet olmadım 5 gün geçti 2 gün önce idrar testi yaptım negatif acaba erken mi yaptım

Şimdi ben geçen ay ilacım bitti adet oldum sonra arka rkaya baya içmeyi unuttuğum için 14 gün sonra tekrar oldum snra içmeye devam ettim kutu bitti ama bu ay hala adet olmadım 5 gün geçti 2 gün önce idrar testi yaptım negatif acaba erken mi yaptım
Sanmam canım ama dedigim gibi 5 gun daha bekle gec dollenme falansa o zamana cikar baktın yine negatif ama olmuyorsun bir kadın doguma git yanlıs kullanimdan döngün şaşmıstır belki 👍

X