Hamile miyim?

Asdfghj344

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2021
6
2
24
Merhaba, ben 9 aylık evliyim. Regl dönemim 7 gün gecikti. Kasıklarımda ve belimde ara ara kramplar oluyor. Hep düzenli gelirdi adetim. 3 gündür beyaz kremsi kokusuz akıntım geliyor hamile olabilir miyim sizce 🙏🏻

Test için 10 gün beklememi söyleyenler olmuştu, erken yapıp negatif sonuç almaktan korkuyorum biraz. O yüzden tecrübe sahibi insanlardan net bir fikir almak istedim :)
Ay yok artık ne 10 günü.
Adet günü iyidir, yarın kan vermeye gidin bence.Eğer hamile değilseniz en azından gecikme sebebi araştırılır.
Akıntı konusu muallak, herkesin gebelik belirtisi farklı çünkü.

Üç kez hamile kaldım üçünde de adetten önce öğrenmiştim değil 10 gün geciksin bir gün bile gecikse hemen test yaparım 😂

Ne kadar güzel, Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin evlatlarınızı. Darısı bekleyen herkesin başına inşallah 🙏🏻
Teşekkür ederim ama maalesef üçünü de kaybettim Rabbim bana da isteyen herkese de en kısa sürede tekrar nasip etsin bence sizde hamilesiniz inşallah sağlıkla ilerler 🙏🏻

Teşekkür ederim ama maalesef üçünü de kaybettim Rabbim bana da isteyen herkese de en kısa sürede tekrar nasip etsin bence sizde hamilesiniz inşallah sağlıkla ilerler 🙏🏻
Amin, çok teşekkürler 🙏🏻 Her şerde bir hayır vardır derler, çok üzüldüm Allah tez vakitte sağlıklı, hayırlı evlatlar versin kucağınıza 🙏🏻

Merhaba kızlar ben de yeniyim burada bilginize ihtiyacım var. Bir kaç sorum olacak . 1. Adetim 17 18 temmuz gibi bitti. Bir uygulama indirdim. Ona gore 22 si ile 27 arası yumurtlama günü gösterdi ve 22 sinden sonra en az 4 5 kere eşimle yaptık. Sorum şu: yumurtlama günüm doğru mu s8zce ? hesaplama yı yapamıyorum. O döneme denk gelmiştir umarım 2. Cisi adet öncesi ve ilk günü sancılı olurum. Fakat yaklaşık 10 günden fazladır karın kısmında kasık kısmında çok ağrılı bi kramp oluyor. Göğüslerde bir hassasiyet ya da ağrı şişme yok hamile olabilir miyim 🤲🤲

Merhaba kızlar ben de yeniyim burada bilginize ihtiyacım var. Bir kaç sorum olacak . 1. Adetim 17 18 temmuz gibi bitti. Bir uygulama indirdim. Ona gore 22 si ile 27 arası yumurtlama günü gösterdi ve 22 sinden sonra en az 4 5 kere eşimle yaptık. Sorum şu: yumurtlama günüm doğru mu s8zce ? hesaplama yı yapamıyorum. O döneme denk gelmiştir umarım 2. Cisi adet öncesi ve ilk günü sancılı olurum. Fakat yaklaşık 10 günden fazladır karın kısmında kasık kısmında çok ağrılı bi kramp oluyor. Göğüslerde bir hassasiyet ya da ağrı şişme yok hamile olabilir miyim 🤲🤲
Oladabilirsin olmayadabilirsin. Yumurtlamayı takip etmenin en iyi yolu ovulasyon testleri. Ben uygulamalara pek güvenmiyorum. Adet gününüzün geçmesini bekleyin.

Merhabalar bir şey sormak istiyorum daha önce hamileliğini idrarında ki soluk beyaza yakın sarı renkle anlayan yada böyle bir belirti sonucu gebe olan varmı

X