Hamile olabilir miyim? Yerleşme kanaması

asilinannesii

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
35
11
26
Merhaba arkadaşlarr aranıza yeni katıldım🥰 en ufak bir sorumda kafa karışıklığımda altını üstüne getiririm buraların açar açar okurum 😅 Nihayet ben de kaydoldum. Benim bir sorum olacak. Son adet tarihimin başlangıcı 26 Kasım. 6 Aralık'ta şüpheli ilişkimiz oldu. Sonra 11 Aralık'ta baslayip 15 aralığa kadar 4 gün süren lekelenmelerim oldu böyle kahverengi pembe gibi her tuvalete gittiğimde peceteye geliyordu. Adet olacakmış gibi kasık ağrısı çektim şuan hala var kasıklarımda ağrı. Dün kan verdim beta hcg 0.244 çıktı bata daha 8 gün var. Normalde kan tahlilim 0.1 en fazla 0.100 çıkmıştı. Bu rakamı ömrü hayatımda ilk kez gördüm. Ve şekilde ara lekelenmem de olmamıştı hiç . Böyle birşey yaşayan var mı aranızda bı fikri olan yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏

Canım merhaba geçen ay bende öyle oldum 1.46 çıkmıştı beta hcg bende baya heveslendim ama yokmuş olması için 5 ve üzeri olması gerekiyor dedi doktorum insan dan insana farklılık gösterirmi bilemem ama hakkında hayırlısı olsun

Gününüz geçmiş miydi? Ben de daha önce böyle birşey yaşamadigimdan doktora gittim alttan ultrasonla baktı herşey normal birşey yok dedi kan hormon hiç biseye bakmadı. Ertesi gün devam edince sağlık ocağı ebesini aradım. Gebelik olabilir çok erken dir ultrason ile görünmez daha eğer varsa dedi. Evet evet hepimiz hakkınde hayırlısı olsun. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲

Günüm geçmişti canım benimde o zMan gittiğim hastanede arkadaşlarım vardı onlara göstermiştim tamam çok yüksek değil ama vardır bizce felan demişlerdi yükselebilir demişlerdi 3 gün sonra regl oldum ben ama senin vardır inşallah belki çok küçüktür daha yada geç döllenme olmuştur reglinede varmış daha hem biraz sabret tekrar test ver kendine de dikkat et ağır bi iş yapma Rabbim hayırlsı ile sizede banada tüm isteyenlere nasip etsin inşallah hayırlı sağlıklı evlatlar 🌼🌼

Merhaba arkadaşlarr aranıza yeni katıldım🥰 en ufak bir sorumda kafa karışıklığımda altını üstüne getiririm buraların açar açar okurum 😅 Nihayet ben de kaydoldum. Benim bir sorum olacak. Son adet tarihimin başlangıcı 26 Kasım. 6 Aralık'ta şüpheli ilişkimiz oldu. Sonra 11 Aralık'ta baslayip 15 aralığa kadar 4 gün süren lekelenmelerim oldu böyle kahverengi pembe gibi her tuvalete gittiğimde peceteye geliyordu. Adet olacakmış gibi kasık ağrısı çektim şuan hala var kasıklarımda ağrı. Dün kan verdim beta hcg 0.244 çıktı bata daha 8 gün var. Normalde kan tahlilim 0.1 en fazla 0.100 çıkmıştı. Bu rakamı ömrü hayatımda ilk kez gördüm. Ve şekilde ara lekelenmem de olmamıştı hiç . Böyle birşey yaşayan var mı aranızda bı fikri olan yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏
Bende sizinle aynı durumdayım merak ettim şuan ki durumunuzu inşallah hamilesinizdir.

Kan verdikten 4 gün sonra tekrar kan verdim beta hcg 0.100 çıktı. Ama 2 gün geciktim. Hamile olduğumu düşünmüyorum ama gecikme neyin nesi anlamadım. Ama inşallah siz hamilesinizdirr 🤲
Cvp için sağolun 🥰 inşallah ama bu lekeler korkutuyo beni 2 sene öncede aynısı oldu 1,5 ay hamilelik yaşadım kalbi durdu sonra

Cvp için sağolun 🥰 inşallah ama bu lekeler korkutuyo beni 2 sene öncede aynısı oldu 1,5 ay hamilelik yaşadım kalbi durdu sonra
Lekelenme yerleşme kanamasıdır diye düşünelim inşallah 🤲 bebişin seninledirr😍 Ben de yaşadım geçen sene Şubat ayında kalbi durduğu için aldılar meleğimi 8 haftalıkken çok zor Rabbim yaşatmasın birdaha . İsteyen herkese rez zamanda nasip etsin inşallah

X