Hamile olabilir miyim?

Hatike

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
156
51
24
Merhaba kızlar normalinde ben çok ağır regl dönemi geçiririm reglim en az 5 gün sürer hatta 5 gün temizlenip ilişkiye girince 6.gün tekrar kan gelir ve okadar ağrılı geçer ki anlatamam tansiyonum düşer çok kusarım ağrılardan bayıldığım bile oluyor reglim hep hastanede serum ile geçer. Fakat bu ay regl günü gününe gelmesine ragmen hiç ağrı olmadı ilk günü pedime çok az pembe leke olacak çıktı peçete ile silinirlen kan vardı ikinci gün sadece 3 tane ped değişyirdim çok koyu kırmızı idi oda pedler dolmuyordu ki ben regl döneminde ilk 3 günü saat başı ped değiştirirm öyle akıntım olur. 3 gün ise sadece 2 ped değiştirdim hala peçete ile silinirlen kan çıkıyor bu gün 4 gün hiç ped kullanmıyorum silinirlen pembemsi lekelenmeler oluyor. Bu yerleşme kanaması olabilir mi eğer değilse regl bu kadar az olması normal mı normailnde çok yoğun bir regl süreci geçirerim bu sefer sıfır ağrı ve bu durum beni birazda oldu ümitlendirdi sizce 5-6 gün sonra test yapmalıyım? En belirgin belirtim ise 20 gündür geçmeyen kasık ağrısı. Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız çok mutlu olurum

Merhaba kızlar normalinde ben çok ağır regl dönemi geçiririm reglim en az 5 gün sürer hatta 5 gün temizlenip ilişkiye girince 6.gün tekrar kan gelir ve okadar ağrılı geçer ki anlatamam tansiyonum düşer çok kusarım ağrılardan bayıldığım bile oluyor reglim hep hastanede serum ile geçer. Fakat bu ay regl günü gününe gelmesine ragmen hiç ağrı olmadı ilk günü pedime çok az pembe leke olacak çıktı peçete ile silinirlen kan vardı ikinci gün sadece 3 tane ped değişyirdim çok koyu kırmızı idi oda pedler dolmuyordu ki ben regl döneminde ilk 3 günü saat başı ped değiştirirm öyle akıntım olur. 3 gün ise sadece 2 ped değiştirdim hala peçete ile silinirlen kan çıkıyor bu gün 4 gün hiç ped kullanmıyorum silinirlen pembemsi lekelenmeler oluyor. Bu yerleşme kanaması olabilir mi eğer değilse regl bu kadar az olması normal mı normailnde çok yoğun bir regl süreci geçirerim bu sefer sıfır ağrı ve bu durum beni birazda oldu ümitlendirdi sizce 5-6 gün sonra test yapmalıyım? En belirgin belirtim ise 20 gündür geçmeyen kasık ağrısı. Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız çok mutlu oluru

Merhaba kızlar normalinde ben çok ağır regl dönemi geçiririm reglim en az 5 gün sürer hatta 5 gün temizlenip ilişkiye girince 6.gün tekrar kan gelir ve okadar ağrılı geçer ki anlatamam tansiyonum düşer çok kusarım ağrılardan bayıldığım bile oluyor reglim hep hastanede serum ile geçer. Fakat bu ay regl günü gününe gelmesine ragmen hiç ağrı olmadı ilk günü pedime çok az pembe leke olacak çıktı peçete ile silinirlen kan vardı ikinci gün sadece 3 tane ped değişyirdim çok koyu kırmızı idi oda pedler dolmuyordu ki ben regl döneminde ilk 3 günü saat başı ped değiştirirm öyle akıntım olur. 3 gün ise sadece 2 ped değiştirdim hala peçete ile silinirlen kan çıkıyor bu gün 4 gün hiç ped kullanmıyorum silinirlen pembemsi lekelenmeler oluyor. Bu yerleşme kanaması olabilir mi eğer değilse regl bu kadar az olması normal mı normailnde çok yoğun bir regl süreci geçirerim bu sefer sıfır ağrı ve bu durum beni birazda oldu ümitlendirdi sizce 5-6 gün sonra test yapmalıyım? En belirgin belirtim ise 20 gündür geçmeyen kasık ağrısı. Biraz uzun oldu ama cevaplarsanız çok mutlu olurum
Yerleşme kanaması günlerce sürmez ilk çok açık pembe şeklimde bi kaç damla sildikçe görülür sonra kahverengi damla yada akıntı şeklinde olur diye biliyorum adet olmuş olabilirsin stres mevsimsel değişiklik yada üşütme kaynaklı bu şekilde olmuş olabilir endişelenme. Bende 1 ay önce aynı senin gibi olmuştum geçmeyen kasık ağrılarım vardı 3 gün falan çok az kanama sildikçe gelen akıntım vardı kan verdim negatif çıktı, moralini bozma en kısa zamanda güzel haberlerini alırız inşallah 🤲🏻🥰

X