Hamile olabilir miyim?

Bu kadar insan aynı şeyi söylüyorsa senim de bir şeyler yapıp dikkate alman lazım o zaman 🥰 kafanı dağıtacak bir meşgale bul bence 😊 ve bir müddet burası için kendine sınır koy derim . Hepimizin yapısı belirtileri vücudu farklı burada okudukça insanın kafası karışıyor ya başıma gelirse vs diye. Bir sorun olunca birbirimize danışalım ama sürekli okumak da iyi değil bence 🌸🌸🥰
Sana diyorum ama ben bebeğimi kaybettikten sonra kimseyle iletişim kuramadım hep buradaydım biraz uzak kalmak en iyisi bence.
Sağlıkla gelsin bebeğin inşallah 🙏🏻🌹🧡 derin bir nefes al ve hamilesin artık tadını çıkar 😊😊
Ayy çok sağol canım benim haklısın 😇😇🥰👍

Kızlar tekrar merhaba dünde ben tekrardan kan aldıedım ama başka bi hastanede geçenki gittiğim hastane kan almadı ilgilenmedi fakat başka bi hastanede alttan muayene oldum kese gene gözükmedi tahmin kalınlaşmış dedi doktor. Sonra kan istedi betam 372 çıktı 3 gün arayla böyle çıktı ilki 224 idi 3 gün sonra 372 çıktı doktor belli bişey demedi sadece bu civarlarında zaten kese gözükmez dedi birde, orayla buranın cihazları farklı yükselişle alakalı bişey diyemem dedi diğeri fakrlı hastaneds olduğu için 2 gün sonra tekrar aynı saatte gel kan ver dedi. Ayrıca halen daha pembemsi akıntılarım devam ediyo fazla gelmiyo ama geliyo.

Kızlar tekrar merhaba dünde ben tekrardan kan aldıedım ama başka bi hastanede geçenki gittiğim hastane kan almadı ilgilenmedi fakat başka bi hastanede alttan muayene oldum kese gene gözükmedi tahmin kalınlaşmış dedi doktor. Sonra kan istedi betam 372 çıktı 3 gün arayla böyle çıktı ilki 224 idi 3 gün sonra 372 çıktı doktor belli bişey demedi sadece bu civarlarında zaten kese gözükmez dedi birde, orayla buranın cihazları farklı yükselişle alakalı bişey diyemem dedi diğeri fakrlı hastaneds olduğu için 2 gün sonra tekrar aynı saatte gel kan ver dedi. Ayrıca halen daha pembemsi akıntılarım devam ediyo fazla gelmiyo ama

Kızlar tekrar merhaba dünde ben tekrardan kan aldıedım ama başka bi hastanede geçenki gittiğim hastane kan almadı ilgilenmedi fakat başka bi hastanede alttan muayene oldum kese gene gözükmedi tahmin kalınlaşmış dedi doktor. Sonra kan istedi betam 372 çıktı 3 gün arayla böyle çıktı ilki 224 idi 3 gün sonra 372 çıktı doktor belli bişey demedi sadece bu civarlarında zaten kese gözükmez dedi birde, orayla buranın cihazları farklı yükselişle alakalı bişey diyemem dedi diğeri fakrlı hastaneds olduğu için 2 gün sonra tekrar aynı saatte gel kan ver dedi. Ayrıca halen daha pembemsi akıntılarım devam ediyo fazla gelmiyo ama geliyo.
Bugün lekekenme geleli 6. Günüm bu arada

X