hamile olma ihtimalim var mı?

elcinso

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
15
0
22
merhaba
dün soru sormuştum bugün bir şey daha sormak istiyorum. Üşütmekle reglin gecikmesi normal mi? 6 gün geciktim erken gebelik testim ve normal test negatif. Normal testte 7 saat sonra aşırı silik pembe çizgi çıktı su yapınca geçti. Erken gebelik testim hala tek çizgi onda bir ikinci çizgi yok. Peçeteyle bakınca kahverengi geliyor bazen gelmiyor kasık ağrım var olma hissiyatı gibi. Köpeklerim var o yüzden onları bahçeye çıkartıyorum ve ayaklarım çok üşüyor bazende su oluyor ve öyle kalıyor onunla alakalı gecikmede olabilir mi? Geri çekilmeyle ilişkimiz oldu nolur bana yardımcı olun aklımı yicem. 7 tane test yaptım hepsi negatif tek çizgi dün yaptığım 7 saat sonra aşırı silik pembeydi ama oda geçti su yapınca

merhaba
dün soru sormuştum bugün bir şey daha sormak istiyorum. Üşütmekle reglin gecikmesi normal mi? 6 gün geciktim erken gebelik testim ve normal test negatif. Normal testte 7 saat sonra aşırı silik pembe çizgi çıktı su yapınca geçti. Erken gebelik testim hala tek çizgi onda bir ikinci çizgi yok. Peçeteyle bakınca kahverengi geliyor bazen gelmiyor kasık ağrım var olma hissiyatı gibi. Köpeklerim var o yüzden onları bahçeye çıkartıyorum ve ayaklarım çok üşüyor bazende su oluyor ve öyle kalıyor onunla alakalı gecikmede olabilir mi? Geri çekilmeyle ilişkimiz oldu nolur bana yardımcı olun aklımı yicem. 7 tane test yaptım hepsi negatif tek çizgi dün yaptığım 7 saat sonra aşırı silik pembeydi ama oda geçti su yapınca
İlk 5 dk da çıkam sonuç doğru 7 saat zaten kurumuştur kuruma çizgisidir o

Benimde adetıme 7 gün var kan sonucum 3,57 gebelık yok Suan ama erken olduğu ıcındır dıye umuyorum

Adetın gectıyse yaptırdıysan negatıf olabılır geç döllenmede olabılır bıraz daha bekle tekrar kan testı yaptr
Yerleşme falan da olabılır ama bır ihtımal çok fazla ümitlenme hayal kırıklığına uğrama
erken gebelikte bir şey yok diğerinde çıkmıştı 7 saat sonra ama su yapınca geçti olsaydı erken gebelikte çizgi çıkardı demi geri çekilme oldu çünkü soğuktan da gecikebilir mi?

Eklentiler

• IMG_7844.jpeg
    IMG_7844.jpeg
    50,2 KB · Görüntüleme: 146
  • IMG_7816.jpeg
    IMG_7816.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 149
erken gebelikte bir şey yok diğerinde çıkmıştı 7 saat sonra ama su yapınca geçti olsaydı erken gebelikte çizgi çıkardı demi geri çekilme oldu çünkü soğuktan da gecikebilir mi?
olsaydı 5 dakika içinde çıkardı sonradan çıkanlar doğru değil

olsaydı 5 dakika içinde çıkardı sonradan çıkanlar doğru değil
tamamdır ben ne kadar süre daha bekliyim şu anda yeni evliyiz ve daha yaşım küçük şu an öyle bir planımız yok. Adet gecikme sebepleri neler olabilir o üşütmeyle alakası var mı?

tamamdır ben ne kadar süre daha bekliyim şu anda yeni evliyiz ve daha yaşım küçük şu an öyle bir planımız yok. Adet gecikme sebepleri neler olabilir o üşütmeyle alakası var mı?
Mevsım degısıklıgınden olabılir yeni evlıysen hormonlar değişiyor ondan olabılır

Bu konu çok yeniyken bir şey sormak istiyorum kizlar. Betahcg 0,100 olup pozitife dönen oldu mu ?

merhaba
Degilsindir bendede. Evliligin 2nci ayinda 3nci ayinda 8gun gibi gecikme oldu hormonal bir sey oldugunu dushunuyorum ama suanda 5nci ayda hamileyim o yuzden ovulasyon gunlerinde birlikte olmamaya dikkat et eğer istemiyorsan bizim için fark etmiyordu ama suanda cok heycanliyiz bebish icin

Merhaba benim testime de bakabilir misiniz adetim 3 gün gecikti sabah test yaptım belli belirsiz silik bir çizgi vardı

Eklentiler

• IMG_6239.jpeg
    IMG_6239.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 32
X