Hamile olma şansım var mı Lütfen yardım Hanımlar 🌸

Valla canım yarın erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum.once onu bi deneyeyim sonra kan vermeye giderim çarşamba yada persembe
Predictor early al derim oda pahalı diğerlerine de güvenmiyorum bence test almaktansa aynı paraya kan testi yaptırıp özelden bir saat sonra sonuç almak daha iyi özele ben gebelik için 80 TL verdim . Predictor zaten 70 TL 😂

Predictor early al derim oda pahalı diğerlerine de güvenmiyorum bence test almaktansa aynı paraya kan testi yaptırıp özelden bir saat sonra sonuç almak daha iyi özele ben gebelik için 80 TL verdim . Predictor zaten 70 TL 😂
Hmmm mantıklı aslında.neyse bakalım yarın ola hayrola bizi bu merak öldürecek.😂

Bende 29 undan beri sağ kasık ağrısı vardı sonra şiddetlendi tabi duygusallık oluştu belki psikolojik bilemiyorum ve çok çabuk yoruluyorum :) Mart ta sadece hamileyim sandım ama bu sefer biraz his var İnşallah doğrudur şu an da heyecanla çarşambayı bekliyorum Mart ayı değeri 0 olup şimdi 8 gün önce 1,20 olması cidden umut verdi çünkü 🌸
Tatlım bu 1.2 demek değil 1.2 den küçük bi sonuç çıkmış anlamına geliyor aklında olsun sonuç ne oldu bilmiyorum inşallah hamile kalmışsındır ama ben de testimdr <2 görünce sorup öğrenmiştim bazı yerlerde belli değerin altında kalınca sonucu okumuyor ondan küçüktür diyip bırakıyolar. 10 gün geçmiş yazalı sen sonuç ne oldu 🙏🏻

Tatlım bu 1.2 demek değil 1.2 den küçük bi sonuç çıkmış anlamına geliyor aklında olsun sonuç ne oldu bilmiyorum inşallah hamile kalmışsındır ama ben de testimdr <2 görünce sorup öğrenmiştim bazı yerlerde belli değerin altında kalınca sonucu okumuyor ondan küçüktür diyip bırakıyolar. 10 gün geçmiş yazalı sen sonuç ne oldu 🙏🏻
Merhaba bende doktor henüz birşey demek için erken diyince umutlandım 🤣 Ama malesef yok 😂😂

Normal testle çıkıyor onunla yapın 5 TL pik testle 7 gün kala öğrendim

X