Hamileligini ilk 3 ayinda gyno lomexin fitil kullanan var mi

Fundaa_aa

Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2016
418
289
35
Hamileligini ilk 3 ayinda gyno lomexin fitil kullanan var mi 9. Hafta bitti akintim var diye doktor verdi internetteki yorumlardan korktum. Var mı baska kullanan

Ben kullandım canım iki hafta önce Dr um akıntı fazla olduğunda gece yapabilirsin bile demişti zararı yok ama dün dediği zamanlarda uygulayacaksin

Ben de kullanıyorum. Üç günde bir dedi doktorum. Sorun olmuyor içiniz rahat olsun. Yalnız su gibi akıntı yapıyor suyum mu geldi korkusu yapmayın. Ben korktum da ilaçtan oluyormuş :)

Hımmm anladım tmm yalnız benim ki bir hafta oynuyo yani muhtemel doğum 17 Şubat aslında bir gün var aramızda :)

Canın benim de testin kan testin 19. Haftada yinelenecekmis biyokimyasal riskin kötü çıkmış ondan sordum

Canın benim de testin kan testin 19. Haftada yinelenecekmis biyokimyasal riskin kötü çıkmış ondan sordum
Canım bu testler aslında pek de güvenilir değilmiş ama yine de yaptıralım. Sende de bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama için rahat etsin üçlü test yaptır da.

Evet canın öyle yapıcam Allah izin verirse bende düşünmüyorum :) Rabbim korusun bize verdiği emanetleri inşallah kucağımıza alana kadar sen nasılsın bu arada

X