Hamilelik belirtilerim size de yardımcı olur umarım ❤️

Bende ovulasyon yaptım 28inde pik gördüm 28 ini değerlendirdik ertesi günü değerlendiremedik (çatlama gününü) inşallah olur bu ay ya 🙏🏻🙏🏻varmı bi belirti gebeliğe dair🥰🥰 ben bu sefer erken gebelik testi yapmıcam😄hep hüsrandan sıkıldım.olurda adetim 4gün falan gecikirse yapıcam. Hayırlısı olsun inşallah hakkımızda😇😇😇
İnşallah güzel haberler verelim birbirimize 😇🙏🏻 herhangi bir belirtim yok zaten her ay belirti aramaktan o kadar yorulmuşum ki varsa da algılayamıyorum 😂 haklısın erken gebelik testi yapmamak lazım sonuç üzücü oluyor. En iyisi akışına bırakalım gitsin 🌸🌸💕💕

tamamen adet ile aynı ben göğüs ağrısından farklılık fark ettim daha ince acılar ama keskindi
Merhaba bende de şuan aynı belirti var.normalde adetime 2-3 gün kala göğsülerimde biraz hassasiyet veya ağrı olur..şimdi ise 9 gün önceden başladı şaşırdım ama adet zamanı ağrısından daha fazla bi ağrı bu,çok acıyo..yumurtlama günlerini değerlendirdik..adetime şuan 6 gün var. Sizce erken gebelik testi yapsam çıkar mı? Siz adete kaç gün kala öğrenmiştiniz?

Merhaba kızlar beni buradan biliyorsunuz zaten dakika başı test yapıp başlık açıp duruyordum
Son adet tarihim 26 Mart ben adet biriminden 16. Güne kadar 2-3 gün ara ile denedim sonra durdum devam edemedim 9-10 günler arasında yanlış hatırlamıyorsam akıntım artmaya başladı ve devam etti aynı şekilde
Yumurtlama dönemimi bilmediğimden net bir şey yazamıyorum buraya
İlk belirti balığın kılçığının tadının kokusunu aldım kılçık ağzıma değerse midem bulanır ve çıkarırım çocukluğumdan beri acayip iğrenç bi şekilde koktu bana üst üste psikolojiktir dedim hatta bu kadar erken zamanda olmaz dedim
İkinci ise tansiyonum düşüyordu sürekli elim ayağım boşalıyordu güçsüzleşiyordum
Su içmeye başladım zaten su çok içerdim ekstra arttı bi gece neredeyse 2 litre içtim
Kasık ağrısı çok hafif oldu ara ara minik çok rahatsız etmedi
Göğüs hassasiyetim adetten bi haftasonra az az çoğalarak artmaya başladı adete yakın bi hafta kala damarlar gerçekten belirginleşti
Adete 9 kala test negatif
Adete 3 kala yine negatif ama değerim biraz artmıştı ama negatif demişti doktor artadabilir azaladabilir dedi bende olsa çıkardı herhalde dedim ama bi tarafım da test yap diyor 3 kala kan vermemin sebebi prodctor early testte silik çıkmasaydı
Tam adet gününde test yaptım yine aynı marka bariz belliydi
Bu arada burun akıntısı hafif bi şekilde de burnum kanıyordu son zamanlar da günde 2 defa oluyor halen
Öyle aman aman bi belirti yok kızlar gerçekten şu an sadece anlık regl olcak gibi rahmim ağrıyor göğüs sızım var ve bir de aşırı gaz ve kabızlık uyku hali - uyku hali adete bi hafta kala başladı
Hepinize dua edeceğim inşallah siz de güzel haberler alırsınız burada ki arkadaşlar hep derdi bekle sabret erken öğrenme diye o kadar haklılar ki şimdi daha iyi anladım
Belirti herkes de aynı olacak diye bir şey yokmuş gerçekten
Tamamen regl belirtileri gibi ❤️
Bende de sulu akıntı var adete yakın kıvamı koyulaşırdı acaba belirti olabilir mi

X