Hamilelik belirtisi mi idrar yolu enfeksiyonu mu?

Pikacu12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2018
126
44
27
Selam kızlar bişey sormak istiyorum bende alt karında batma otururken bel agrısı idrarda yanma sık idrara cıkma mide bulantısı iştahsızlık belirtileri var. Ama idrar yolu enfeksiyonu mu hamilelik belirtisi mi anlamadım 😏 test yapmak istemiyorum negatif cıkar diye sizde hamilelik belirtileri nasıl

Selam kızlar bişey sormak istiyorum bende alt karında batma otururken bel agrısı idrarda yanma sık idrara cıkma mide bulantısı iştahsızlık belirtileri var. Ama idrar yolu enfeksiyonu mu hamilelik belirtisi mi anlamadım 😏 test yapmak istemiyorum negatif cıkar diye sizde hamilelik belirtileri nasıl
Adetiniz gecikti mi? Yani hamilelik ve adet genelde aynı belirtileri veriyor.Siz test yapın biz ne desek boş

İdrar yolu enfeksiyonu ilerlediyse o mide bulantısı yapar canım bende de olmuştu yemek yiyemiyordm hamilelikte erken başlamaz bence mide bulantısı

X