hamilelik belirtisi mi ?

fyz35

azra'mm
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
4.750
3.024
arkadaşlar mrb,
size birşey sormak istiyorum.eşimle birlikte olduğumuzdan beri kasıklarımda bir ağrı hissediyorum ve göz seyirmesi gibi birşey ,bunun yanı sıra son 1 haftadır göğüslerim feci acıyo özelliklede uçları kırmızı sanki kesilmiş gibi acıyor.ve gaz problemim var afedersiniz çok çıkaran bir insan değilim ama şimdi normalden fazla var.bide durp dururken ayaklarım uyuşuyor.kabızlıkta var regl günümede nerdeyse 5 gün var ve ben daha önce regl den önce karnı ağrıyan bir insan değilim geldiği gün bilirim hiç ağrım olmaz.cevap yazabilirseniz sevinirim..

arkadaşlar mrb,
size birşey sormak istiyorum.eşimle birlikte olduğumuzdan beri kasıklarımda bir ağrı hissediyorum ve göz seyirmesi gibi birşey ,bunun yanı sıra son 1 haftadır göğüslerim feci acıyo özelliklede uçları kırmızı sanki kesilmiş gibi acıyor.ve gaz problemim var afedersiniz çok çıkaran bir insan değilim ama şimdi normalden fazla var.bide durp dururken ayaklarım uyuşuyor.kabızlıkta var regl günümede nerdeyse 5 gün var ve ben daha önce regl den önce karnı ağrıyan bir insan değilim geldiği gün bilirim hiç ağrım olmaz.cevap yazabilirseniz sevinirim..

Cnm yumurtlama olabilir korunmuyo isen gebe olabilirsin bnm ilk hamileligimde oyle olmustum adetim bes gun bi haffta kala kasik sancisi kasikta sertlesme kipriklerim birbirine girmisti bn anlamadiydim o zaman benm aptmanda teyze var senn kipriklerin birbirinde sen hamilesin demisti sennde olabilur gogsumde kasinti vardi

canım bahsettiğin bazı belirtiler gebeliğe işaret olabilir..
gebeliktede görülen şeyler..
ama bazende bu hamileliği istemeye başlandığından itibaren psikolojik olabiliyor..
anlamanın tek yolu, regl günün geçerse önce idrar sonra kan testi yaptırmak..
net ve kesin çözüm..

canım bahsettiğin bazı belirtiler gebeliğe işaret olabilir..
gebeliktede görülen şeyler..
ama bazende bu hamileliği istemeye başlandığından itibaren psikolojik olabiliyor..
anlamanın tek yolu, regl günün geçerse önce idrar sonra kan testi yaptırmak..
net ve kesin çözüm..
[/hiç böle bişey yaşamadım tuhaf geliyo o sebeple sormak istedim

X