Hamilelik heyet raporu veren özel hastaneler istanbul

morseverr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
324
134
36
Merhaba, tüp bebek ortalama dört haftalık hamileyim. İstanbul anadolu yakasında heyet raporu verebilen özel hastaneler hamgileri? Rapor alabilen arkadaşlar süreç ile ilgili bilgi oaylaşımı yaparlarsa çok sevinirim.

Merhabalar, ben de aynı durumdayım. Acaba son durumda ne yaptınız? Ben devlet hastanesinde tedavi gördüm., doktorumla önümüzdeki hafta görüşeceğiz. Bebeğin kaç haftalık olduğu heyet raporu için ne kadar kritik acaba? Kese henüz görünmemiş ve kalp atışları duyulmamış olsa da heyet raporu alınabiliyor mu? İşim ve zaman açısından çok kritik bri durumdayım. Bilen veya deneyimleyen varsa allah rızası için yazsın

Merhabalar, ben de aynı durumdayım. Acaba son durumda ne yaptınız? Ben devlet hastanesinde tedavi gördüm., doktorumla önümüzdeki hafta görüşeceğiz. Bebeğin kaç haftalık olduğu heyet raporu için ne kadar kritik acaba? Kese henüz görünmemiş ve kalp atışları duyulmamış olsa da heyet raporu alınabiliyor mu? İşim ve zaman açısından çok kritik bri durumdayım. Bilen veya deneyimleyen varsa allah rızası için yazsın
Meraba ben raporu almadim henuz ilerleyen zamanlarda da ihtiyacim olursa alirim cunku bende belimde fitik cikti beni kivrandiyo. Fitikta rapor veriliyomus ama su an ihtiyac duymadigim icin almiycam. Sunu belirtmek istiyorum kalp atisi olmadan heyet raporu verilecegkni dusunmuyorum cunku kalp atisi olmadan sizi resmi olarak gebe olarak saymiyolar. Daha once cok dusuk yasadigim icin biliyorum bu durumu.

Meraba ben raporu almadim henuz ilerleyen zamanlarda da ihtiyacim olursa alirim cunku bende belimde fitik cikti beni kivrandiyo. Fitikta rapor veriliyomus ama su an ihtiyac duymadigim icin almiycam. Sunu belirtmek istiyorum kalp atisi olmadan heyet raporu verilecegkni dusunmuyorum cunku kalp atisi olmadan sizi resmi olarak gebe olarak saymiyolar. Daha once cok dusuk yasadigim icin biliyorum bu durumu.
Merhaba, yanıtınız için teşekkürler. Doğrudur olabilir. Bu hafta doktoruma soracağım ben de detaylı olarak.

Bu süreçte heyet rapor alabilen var mı? Bilgi verirseniz sevinirim. Benim de tüp bebek, 4 hafta civarı, sonucum pozitif ama daha kese ya da kalp atışı kısmına geçmedik. Heyet alabilir miyim merak ediyorum.

Herkese merhaba tekrar. Durum güncellemesi yapayım. Ben de tüp bebek tedavisi gördüm. Çok şükü pozitif sonucu aldık. Şu anda 6 haftalık. Doktorum özel hastanede. Keseyi gördüğünde heyet raporu verdi sağolsun. Kalp atışını beklememize gerek kalmadı. Yani hafta veya gün açısından kritik bir durumu olan arkadaşlar için özellikle vurguluyorum, vajinal muayene ile kese görüldüğünde rapor alabildim.

Tekrar merhaba, keseyi gördüğümüzde raporu aldık. Bilginiz olsun

Meraba ben 6.ayima girdim ve ara ara rapor aldim. 2 hafta sonra dogum iznine ayrilicam zaten.
Anladım sevindim sizin adınıza, sağlıklı doğumlar şimdiden. Siz mesajınızda "kalp atisi olmadan heyet raporu verilecegini dusunmuyorum" demiştiniz. Doktor bize kalp atışını duymadan önce rapor yazdı. Bunu söylemek istemiştim aslında. Belki tarih açısından sıkışık arkadaşlar okursa faydamız dokunsun diye.

X