Hamilelik Şüphesi

ginseng17

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2021
42
9
25
Eylül Ayında Adetimin 2. Ve 3. Günü Geciktirici Kullanmıştım.Bu Ay Adetim Gecikti Geçen Ay Adetimin İlk Gününden Bu Güne 42 Gün Geçti Bugün 43. Gün.Göğüslerimde ağrı vardı şuanda yok.Miğde bulantısı baş dönmesi yok.Göğüs ucunda koyulaşma vs yok.Kabızlık yok.Akıntım Yok.Karnımda şişkinlik var ve arada bıçak saplanır gibi oluyor ama arada.Halsizlik var.Adet Dönemim Olduğu İçin Tam Bir İlişki Yaşamadık İçe Boşalma olmadı girmedi zaten.Yani şuan bu belirtiler neyi gösteriyor Bilgisi olan varmı 🥺

hamileliği göstermiyor artık buna bir ikna olun. Geciktirici sebebiyle hormonlarınız şaşmış olabilir. Doktora gidin.

hamileliği göstermiyor artık buna bir ikna olun. Geciktirici sebebiyle hormonlarınız şaşmış olabilir. Doktora gidin.
Göğüslerimdeki Şişkinlik Hayla Var.Karnım Yemek Yedikçe Şişiyor.Şişkinliğin Altı Hafif Ağrıyor.Dün Başımın Sağ Tarafına Gözümede Vurdu Ağrı Girdi Ağrı Kesici İçtim Zorla Geçti Bugün Olmadı.Çok Çabuk kızıyorum.Bazen Sinirden Gözlerim Doluyor Ağlıyorum.Yani Bu Durum Niye Böyle Oldu Sinir Oluyorum.

Göğüslerimdeki Şişkinlik Hayla Var.Karnım Yemek Yedikçe Şişiyor.Şişkinliğin Altı Hafif Ağrıyor.Dün Başımın Sağ Tarafına Gözümede Vurdu Ağrı Girdi Ağrı Kesici İçtim Zorla Geçti Bugün Olmadı.Çok Çabuk kızıyorum.Bazen Sinirden Gözlerim Doluyor Ağlıyorum.Yani Bu Durum Niye Böyle Oldu Sinir Oluyorum.
Hamile degilsin evli ama bakire olan arkadas miydin sen hatirliyorum sanki ama hamile degilsin.

Önce bir doktora gidin şikayetleriniz için. Sonra da bir psikoloğa gidin.

X