HAMİLELİK VARMI ACİLL

zeliha_20

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
43
1
24
Merhaba benimde 77 gün önce ilişkim oldu sürtünmeli bendede kaygı bozukluğu var ve ben ilişkiden 28 ve 45 gün sonra 3 test yaptım negatif çıktı sonra rahat etmedi için 56 gün sonra ilişkiden kadın doğuma gittim herhangi bir kese yok dedi rahim kalınlaşması var dedi ama içim rahat etmedi 57 gün sonra beta hcg baktırdım <1.20 çıktı bugün ilişki üzerinden geçen 3. Reglim bugünde kadın doğuma gittim rahim incelmiş normal dedi yumurtalıklarında normal dedi olsa çıkarmıydı. Görüntüde bu gebelik varmı ?

Merhaba benimde 77 gün önce ilişkim oldu sürtünmeli bendede kaygı bozukluğu var ve ben ilişkiden 28 ve 45 gün sonra 3 test yaptım negatif çıktı sonra rahat etmedi için 56 gün sonra ilişkiden kadın doğuma gittim herhangi bir kese yok dedi rahim kalınlaşması var dedi ama içim rahat etmedi 57 gün sonra beta hcg baktırdım <1.20 çıktı bugün ilişki üzerinden geçen 3. Reglim bugünde kadın doğuma gittim rahim incelmiş normal dedi yumurtalıklarında normal dedi olsa çıkarmıydı. Görüntüde bu gebelik varmı ?
Bu durumu şaka olarak attığınızi düşünüyorum 😅 saçmalık 3 kez adet olmuşsun daha ne olacak yani ne bekliyorsun

Evet canım hamilesin. Şaka gibi yaa

Bu durumu şaka olarak attığınızi düşünüyorum 😅 saçmalık 3 kez adet olmuşsun daha ne olacak yani ne bekliyorsun
Geç döllenmede gözükmez diyen var sonradan çıkıyor diyen var 9 ay regl gördüm diyen var ondan soruyorum bende 11 haftalık olması gerekiyor şuanda ilişki üzerinden geçen o ama geç döllenme vs varsa ne kadar oymuyor bilmiyorum özür dilerim bir bilgim yok o yüzden buraya sordum defalarca farklı sebeplerden sancılı regl görmekten gittim ama hiçbir doktor böyle kağıt vermedi bugünkü hiç bişi söylemedi gayet normal rahiminde incelmiş dedi ama bu kağıdı neden verdi bilmiyorum devlet hastanesi vermiyor normalde

Geç döllenmede gözükmez diyen var sonradan çıkıyor diyen var 9 ay regl gördüm diyen var ondan soruyorum bende 11 haftalık olması gerekiyor şuanda ilişki üzerinden geçen o ama geç döllenme vs varsa ne kadar oymuyor bilmiyorum özür dilerim bir bilgim yok o yüzden buraya sordum defalarca farklı sebeplerden sancılı regl görmekten gittim ama hiçbir doktor böyle kağıt vermedi bugünkü hiç bişi söylemedi gayet normal rahiminde incelmiş dedi ama bu kağıdı neden verdi bilmiyorum devlet hastanesi vermiyor normalde
Yani şöyle soyleyim kadın dogumcu hamile olsan zaten söylerdi sana ilişkinin üstünden 11 hafta yapmis geç döllenme bile olsa bu kadar olacağını sanmıyorum için rahat olsun hamile değilsin

Yani şöyle soyleyim kadın dogumcu hamile olsan zaten söylerdi sana ilişkinin üstünden 11 hafta yapmis geç döllenme bile olsa bu kadar olacağını sanmıyorum için rahat olsun hamile değilsin
Şöyle 20 gün önce gittiğimde rahim kalınlaşması olduğunda gebelik başlangıcında olabileceğini söyledi yada adete yakınken kalınlaşır dedi adetim yakındı bugğn gebelikle alakalı bişi sormadım rahim kalınlığıma baktırdım kanamamın 4. Günündeyken oda şuan normale dönmüş dedi adete yakın zaten normal kalınlaşması o kalınlaşır dedi

Hamile değilsiniz 3.adetinizi olacaksınız. Gebelik rüyanızda mı olacak? Kan testi de negatif hicbir problem yok.
9 ay adet gören varmış ama ben ilişkiden sonra 3. Adetimi gördüm şuan ve bugünde gebelikle alakalı bişi sormadım sadeve kalınlaşmaya baktı onada normal dedi olsa görürdü diye düşünüyorum dimi

Tebrikler canım üçüz gebesin 😂😂😂

9 ay adet gören varmış ama ben ilişkiden sonra 3. Adetimi gördüm şuan ve bugünde gebelikle alakalı bişi sormadım sadeve kalınlaşmaya baktı onada normal dedi olsa görürdü diye düşünüyorum dimi
Tabii ki görünürdü. 9 ay adet gören yoktur. Halk diliyle üstüne görme olayı vardır. Normal reglden çok farklıdır. Açık kahverengi pembe renk şeklinde çok az miktarda gelir bir pedi doldurmayacak şekilde. Siz bildiğiniz adet olmuşsunuz hem de 3 kere. Okuyun araştırın lütfen. Yanlış bilgilerle kafanızı doldurup kendinizi korkutmayın.

Tabii ki görünürdü. 9 ay adet gören yoktur. Halk diliyle üstüne görme olayı vardır. Normal reglden çok farklıdır. Açık kahverengi pembe renk şeklinde çok az miktarda gelir bir pedi doldurmayacak şekilde. Siz bildiğiniz adet olmuşsunuz hem de 3 kere. Okuyun araştırın lütfen. Yanlış bilgilerle kafanızı doldurup kendinizi korkutmayın.
normal reglden rengi ve miktarı farklı oluyor değil mi? mantıken regl olup hamile kalmak mümkün değil diye düşünüyorum

Evet. lekelenme şeklinde olur üstüne görme durumu. Rengi de farklıdır. Kırmızıya dönmez.
Benim normal pıhtılı ve yoğun kırmızı bide sancılı geçiyor zaten ilişkiden 56 gün sonra ultrasonla doktor baktı yok dedi 77. Gün gittim ona kalınlaşma için gittim rahimin incelmiş dedi yani görürdü diye düşünüyorum. İlişkiden 57 gün sonra beta hcg <1.20 çıktı zaten. 6 gün gecikmeli reglimi geçmişti üstüne bide 2. Reglimi olmuştum testi yaptırdığımda. Üstüne görme bile olsa daha yüksek çıkardı galiba.

Evet. lekelenme şeklinde olur üstüne görme durumu. Rengi de farklıdır. Kırmızıya dönmez.
Benim durumum şöyle ben 56 gün sonra gittiğimde doktor bana rahim kalınlaşmış dedi ama reglime 16 gün vardı ve yakın olduğunda kalınlaşır dedi regl olunca incelir dedi bide hamileliğin başlarında görülür kalınlaşma dedi ama senin söylediğin tarihe göre üstünden 8 hafta geçmiş oluyor dedi mutlaka görürdüm dedi adetinin 4-5 günü tekrar göster incelicektir dedi. Bende 77. Gün gittim (ilişkiden sonra) reglim gene sancılıydı doktora anlattım ve rahim kalınlaşmam vardı 20 gün önce doktor tekrar gösterirsin demişti onun için geldim dedim. Gebelikle alakalı bişi demedim. Oda kontrol amaçlı rahimime ve yumurtalıklarıma baktı kis yok dedi rahimin incelmiş normal şuan dedi kağıdı verdi ama ben bir sürü doktora gittim çok ultrasona girdim hiçbiri bana kağıt vermedi neden verdiğini anlamadım ama söylerdi diye düşünüyorum.

teşekkür ederim yanıtınız için. benim de ertesi gün hapı sonrası kanama düremm kısaldı, bu durumu üstüne görme mi regl mi anlamadan yapmıştım, pıhtılı resmen canlı kırmızı parçalı bi kana görmüştüm 4 günlüğüne regl olmuşum, reglken hamile kalmakta olmuyor içim rahatladı

X