Hamilelikte lazerli vücudun tüylenmesi

Beyazgelincik948

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
14
13
29
Arkadaşlar merhaba 2 yıl önce lazer epilasyonu yaptırdım.Hiç bir sorun yoktu kıllar çıkmıyordu fakat hamile kaldiktan sonra ufak ufak belirmeye başladi şimdi 16.haftamdayım ve özellikle çene bölgemde yoğun boyle bir durum yasayan var mı ?

Evet zaten bu hep söylenen bir şey. Hamilelikte hormonlar değiştiği için lazer yaptırmış olanlarda tüylerin yeniden çıktığını okudum ve duydum. Zaten yakında çocuk düşünüyorsanız sonra gelin diyen yerler de oluyormuş.

Anormal bir durum değil yani.

Malesef ben de aynı sorunu yaşadım, hormonlardan dolayı ister istemez oluyor :KK43: Bazı epilasyon merkezleri lazer tedavisi bittikten sonra 2 ayda 1, 3 ayda 1 gibi lazer epilasyon yaptırmaya devam etmeyi tavsiye ediyorlar. Seans sıklığını azaltıp seans başı ücret ödeyerek gitmeyi düşünüyorum.

Hamılelıkte lazer yaptırmada sakınca yok dıye okudum vıdeo ızledım suan hamıleyım ama rıske atamıyorum zaten tam bıtmedı 2 yıldır sımdı aryarsa cok uzulurum

Hamılelıkte lazer yaptırmada sakınca yok dıye okudum vıdeo ızledım suan hamıleyım ama rıske atamıyorum zaten tam bıtmedı 2 yıldır sımdı aryarsa cok uzulurum
kızz olurmuu lazerde hamileyken yapılmasıı büyük tehlike sakın denemee ben doktorumdan duydumm o ışığı bile zarar ediyomuş bebeği

Malesef ben de aynı sorunu yaşadım, hormonlardan dolayı ister istemez oluyor :KK43: Bazı epilasyon merkezleri lazer tedavisi bittikten sonra 2 ayda 1, 3 ayda 1 gibi lazer epilasyon yaptırmaya devam etmeyi tavsiye ediyorlar. Seans sıklığını azaltıp seans başı ücret ödeyerek gitmeyi düşünüyorum.
Daha önce lazer yaptırdınız dimi

X