Hamilemiyim bakarmisiniz

Ruyamasal

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
24
5
32
Aralığın 21 inde en son adet tarihim di ve hiçbir şekilde adet olmadım sırt ağrım var mide ekşimem ve sürekli tuvalete çıkıyorum iki defa test yaptım buda sonuncu testim di hızlı test diye %99 kesin çözüm diyordu gebelik varmi bakarmisiniz sadece bir ay icinde bir defa iliskiye girdik geri cekilme yontemiyle okadar .
20240126_110759.jpg

Selamlar ben göremedim. Yani geç döllenme bile olsa 1 ay içinde 1 kere ilişkiye girdik diyorsun varsa son ilişkinden 14 gün sonra çıkar zaten canım. Ama bu teste göre yok görünüyor. Ki geri çekilme diyorsun :/

Aralığın 21 inde en son adet tarihim di ve hiçbir şekilde adet olmadım sırt ağrım var mide ekşimem ve sürekli tuvalete çıkıyorum iki defa test yaptım buda sonuncu testim di hızlı test diye %99 kesin çözüm diyordu gebelik varmi bakarmisiniz sadece bir ay icinde bir defa iliskiye girdik geri cekilme yontemiyle okadar .Eki Görüntüle 3376245
Üzüntü ve strestin de etkilediği oluyor bence hamile değilsiniz bende sizin gibi olmuştum bu ay test yaptım negatif çıktı sonra adet oldum sıkıntı yapmayın olursunuz

Üzüntü ve strestin de etkilediği oluyor bence hamile değilsiniz bende sizin gibi olmuştum bu ay test yaptım negatif çıktı sonra adet oldum sıkıntı yapmayın olursunuz
Çok strese girdim yumurtlama günüme denk gelmişti beraberligimiz oyuzden belki hamileyimdir diye düşündüm adette olamiyorum çok stres yaptım

Selamlar ben göremedim. Yani geç döllenme bile olsa 1 ay içinde 1 kere ilişkiye girdik diyorsun varsa son ilişkinden 14 gün sonra çıkar zaten canım. Ama bu teste göre yok görünüyor. Ki geri çekilme diyorsun :/
Yumurtlama günüme denk geldiği için muallakta kaldim birde hala adet olmadım strese girdim

İlişkinin üstünden 25 gün geçmiş 1 ocakta beraber olmuştuk

Bende oyle düşünüyorum ay bitti hala olamadım stres yaptim
O gün yumurtlama gününüz bile olsa yumurtlamanın üzerinden 25 gün geçmiş olsa testte çıkardı. Ki başka ilişki de olmadı diyorsunuz geç dölleneme de olamaz. Strese bağlı gecikiyorsunuz muhtemelen.

X