Hamilemiyim

Medinegns

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2023
41
9
22
Kızlar merhaba ben idrar testi yaptım iki çizgi çıktı kan tahlili verdim doktor pozitif dedi ama e nabızdan baktığımda sonuç böyle görünüyor anlamadım ben yardımcı olur musunuz bi bilgiye sahip misiniz acaba

Eklentiler

• BCCA38C3-C9C5-475E-BD68-1620321BAF16.png
    BCCA38C3-C9C5-475E-BD68-1620321BAF16.png
    85 KB · Görüntüleme: 95
Kızlar merhaba ben idrar testi yaptım iki çizgi çıktı kan tahlili verdim doktor pozitif dedi ama e nabızdan baktığımda sonuç böyle görünüyor anlamadım ben yardımcı olur musunuz bi bilgiye sahip misiniz acaba
O gösterdiğiniz kısım haftalara göre beta hcg değerleri. Bakın 0-5 arası negatif diyor. O her beta hcg testinde var. Siniz sonucunuz gayet yüksek. Hayırlı olsun. Keseyi gördünüz mü?

O gösterdiğiniz kısım haftalara göre beta hcg değerleri. O her beta hcg testinde var. Siniz sonucunuz gayet yüksek. Hayırlı olsun. Keseyi gördünüz mü?
Hayır yarın gidip keseyi göreceğim bende polikistik over var yumurtam büyümüyordu iğneyle büyütüp yumurta çatlatma iğnesi kullanıp ilişki verdi doktorum ve gebe kaldım ama bazen inanamıyorum böyle şeyler görünce acaba yok mu diye düşünüyorum eşimde keseyi görene kadar inanmıyorum diyor 2 senedir evliyim ameliyat oldum çocuğumuz olsun diye çok uğraştık ve inanması zor oluyor

O gösterdiğiniz kısım haftalara göre beta hcg değerleri. Bakın 0-5 arası negatif diyor. O her beta hcg testinde var. Siniz sonucunuz gayet yüksek. Hayırlı olsun. Keseyi gördünüz mü?
0-5 diyor negatifte demiyor pozitifte demiyor aklım karışıyor

0-5 negatif diyor 5 -25 gebelik şüphesi 25 üstü de gebelik diyor senin sonucun 6000 kusurlerde yani gebesin. Allah kucağına almayı nasip etsin

0-5 diyor negatifte demiyor pozitifte demiyor aklım karışıyor
0-5 arası negatif diyor. Sinizki teee 6000 küsur.. inşallah keseyi de bebeği de görürsünüz bu hafta. Rabbim çabanızın karşılığını versin 🙏

0-5 arası negatif diyor. Sinizki teee 6000 küsur.. inşallah keseyi de bebeği de görürsünüz bu hafta. Rabbim çabanızın karşılığını versin 🙏
Amin inşallah baya çabaladık rabbim çabamızın karşılığını bize mutlu haberlerle verdi rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah

Kızlar bugün doktora gidip keseyi gördük eşimle inşallah kucağımıza almayı nasip eder Rabbim 🥰🥰

Eklentiler

• AB28A14C-A48F-42EC-B7A3-6CD9B780A114.jpeg
    AB28A14C-A48F-42EC-B7A3-6CD9B780A114.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 44
Kızlar merhaba 3 aylık hamileyim ben çok fazla akıntım var baden su gibi bazen süt kesiği gibi acaba anormal bir durum mu var

X