Hamileyim SİGARAYI BIRAKAMIYORUM YARDIM EDİN KIZLAR

Bence degerlerinde bi sorun yok. Doktoruma bende sormustum ilk ogrendigimiz zaman dususe gectiginde ozellikle tutunmaya calisirken beta dusebilir kanamayla ama tutunursa tekrar artar demisti cok sasirmistim. oyle keskin hatlari yok bu isin iste. Her an her sey mumkun :) Keseyi rahim ici gorene kadar ister birer birer ister duble duble artsin pek onemi yok. Onemli olan kesenin nerde oldugu. İcinin dolu olmasi. Seninde gorunmek uzere 1500 2000lerde gorunuyo diye biliyorum kese. Guzel dileklerin icin tesekkur ederim amin 🙏💜
Canım benim çok yardımcı oldun Allah gönlümüze göre versin en güzelini :)

benim de kanser riskim var ama günde bir paket içiyorum öyle bir illet ki bırakmıyor peşinizi facebookta sigara bırakma grubu var ve orda bir video var bir saatlik bir sigara bırakma seansı adamın ismi emre gibi bir şeydi hatırlamıyorum ben onu izleyip bir hafta boyunca hiç içmemiştim belki o iyi gelebilir bir de düşünün hamilelikte içtiğiniz sigaralardan sonra bebeğiniz sağlıklı dünyaya gelse bile ileriki 30-40 senede sırf bu yüzden bir sağlık sorunu çıkmayacağının garantisi yok böyle düşünün biliyorum zor ama 9 ay sabredin
O 1 saatlik videoyu ben de izledim ama hiç bir işe yaramadı bende.. kitabını aldım işte gelince hemen onu deneyeceğim bir de

X