Hamileyim ve ara ara kanamam oluyor

Amin inşallah bende araştırıyorum istanbulda önerebileceğiniz bir perinatolog var mı ?
Maalesef İstanbul da yaşamıyorum o nedenle önerebileceğim bir perinatolog yok. Forumlarda bir aratın ama mutlaka başlık açılmıştır bunla ilgili.

Maalesef İstanbul da yaşamıyorum o nedenle önerebileceğim bir perinatolog yok. Forumlarda bir aratın ama mutlaka başlık açılmıştır bunla ilgili.
Teşekkürler ben biraz daha araştırim en iyisi

Öyle düşünme lütfen gerçekten o iğnenin faydası var inan buna. Çok etkili bir iğne pruloton depot. Evde yemek bile yapma hatta imkanın varsa annen kardeşin biri gelsin yardıma. Ben annemlere taşındım 5 aydır. Annem bakıyor ben bebek gibi resmen bir tek tuvalet için kalkıyorum ayağa. Çok çok dikkat et kendine. Yatarken kanamanın olması ayaktakinden daha iyi bunu perinatolog söylemişti. Ayaktayken rahme baskı yapıldığı için kanama daha çok akat şiddetlenir ama yatarsan daha pıhtı gibi gelir böylece rahme de baskı olmaz demişti. İnşallah hepimiz kavuşuruz bebeklerimize.. Muhakkak rahim açıklığı olmuş mu onu da kontrol ettir. Benim olmuştu milimlik demişti doktor 14.haftamda yaşadığım kanama yüzünden. Çok dikkat et kendine..
Tşk ederim doktorumun asistanları rahim agzın kapalı gözüküyor demişti pazartesi gidicem Allah ım hayırlısını versin depot bende hep kanama yaptı ilk seferinde durdurdu bi kaç gün açıkcası dua etmekten başka carem yok burda mutlu haberler görümce seviniyorum tekrar cok sagol

X