Buzdolapları ve Derin Dondurucular Hangi buzdolabını almalıyım?

Hangi buzdolabı markası iyi?

• Whirlpool

OY: 0 0,0%
  • İndesit

• Haier

• liebherr

• Limit

• Ankete Katılan
    19

Hepmiben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
143
42
Merhaba arkadaslar ben yeni buzdolabı alacagım ama hangi marka güvenilir sağlam bilmiyorum suanda kullandığım eski tip üstten donduruculu küçük boyutta bosch hem yetmedigi hemde artık soğutmadıgından mecburen yeni buzdolabı almak zorundayım
Aradığım özellikler geniş iç hacmi olması no frost olması en az 1.79 yüksekliği olması.Ben avrupa da yaşıyorum burda vestel,profilo,arcelik yok tavsiye verirken bunuda dikkate alırsanız sevirim.Maksimum alabilecegim buzdolabı fiyatı 500 euro.Tavsiyeleriniz için cok tesekkürler.

Bosch kaliteli bir marka, ürettiği ürünler genelde kaliteli oluyor. Telefon üreten bir firmadan mı buzdolabı alırsın yoksa matkap üretenden mi deseler tamam telefon daha yüksek teknoloji ama çok alakasız bir dünya o yani

Siemens alıcaktık ancak aynı üründen bosch ta satıyordu ve yaklasık bin lira fark vardı
Bosch tan inanılmaz memnunum gözüm kapalı tavsiye ederim

Siemens alıcaktık ancak aynı üründen bosch ta satıyordu ve yaklasık bin lira fark vardı
Bosch tan inanılmaz memnunum gözüm kapalı tavsiye ederim
Bosch un servisi de çok iyi diyorlar doğru mu, özel saatle vesaire geliyormuş, ben de yeni evleneceğim için markaları araştırıyorum ama Beko ve Bosch arasında kaldım

X