Elektrikli Mutfak Aletleri Hangi midi fırını almalıyım yardım eder misiniz ?

lilyuumm

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2013
5
0
Arkadaşlar uzun zamandır fırın almayı düşünüyorum ama ilkinden dilim yandığı için bu sefer ince eleyip sık dokuyorum galiba :KK50:
Hem çok pahalı olmasın hem de iyi pişirsin istiyorum. Böylece arçelik, siemens, bosch gibi markaları eledim.
Blue house ve simfer arasında kaldım. Simferde karar kılmıştım ama arka tarafını pişirmiyor, çevirmek gerekiyor, ızgarası düşüyor gibi olumsuz yorumlar aldım. Olumlu yorumlar da çok tabi
Blue house hakkında çok az yorum var onlarda olumlu ama bilemedim
Aranızda kullanan var mı ikisinden birini?
Bluehouse BH752MF
Simfer m4207 ya da albeni m4203 düşünüyorum
Yardımlarınızı bekliyorum :KK50:

Başka bir konu da paylaşmıştım, 7 yıldır Termikel kullanıyorum çok memnunum.
hemde sürekli fırında yemek pişiririm. Kek, poğaça, börek de süper oluyor.

$20110627_697442890.jpg

Teşekkür ederim arkadaşım bunu da düşünürüm. Boyutu ne kadar ben çok küçük istemiyorum

Başka yardım edecek kimse yok mu ? Bluehouse yada simfer kullanan kimse yok mu aranızda :KK43:
simfer M4202 TURBO kullanıyorum, maşallah fırınıma onda yapılan yemeklerin tadına gerçekten doyum olmuyor, sanki taş fırında pişmiş gib lezzetli. yaptığım pastalara geline kekler sönmüyor ,börekler çıtır çıtır. kesinlikle simferi öneriyorum.
bundan önce luxell kullanmıştım çabuk bozuldu ama o da güzeldi.

Son düzenleme:
simfer M4202 TURBO kullanıyorum, maşallah fırınıma onda yapılan yemeklerin tadına gerçekten doyum olmuyor, sanki taş fırında pişmiş gib lezzetli. yaptığım pastalara geline kekler sönmüyor ,börekler çıtır çıtır. kesinlikle simferi öneriyorum.
bundan önce luxell kullanmıştım çabuk bozuldu ama o da güzeldi.

Ilgin için teşekkürler arkadaşım. Simfer için her yeri eşit pişirmiyor çevirmek gerekiyor gibi sikayetler duydum birkaç kişiden seninkinde de var mi aynı sorun?
Bir de midi firinlarin turbosu pek önerilmiyor sen memnun musun turbosu iyi mi?

Ilgin için teşekkürler arkadaşım. Simfer için her yeri eşit pişirmiyor çevirmek gerekiyor gibi sikayetler duydum birkaç kişiden seninkinde de var mi aynı sorun?
Bir de midi firinlarin turbosu pek önerilmiyor sen memnun musun turbosu iyi mi?
ben turbosunu kek pişirirken bazen kullanmıyorum ama kullanmasam da bişey değişmiyor sonuç mkemmel yani.
heryeri eşit diyebilirim bazir bir orantısızlık yok. bu fırınla ilgili yaşadığım tek olumsuzluk ızgarasının ilk zamanlar düşmesiydi
en son ızgarayı yere atıp iyice bi çiğnedim ayağımla :KK9: kenarları düzleşince dersini almış olacak ki bi daha dşmedi. onun dışında hiçbir sorun yaşamadım.
Allah rast getirsin. rica ederim.

ben turbosunu kek pişirirken bazen kullanmıyorum ama kullanmasam da bişey değişmiyor sonuç mkemmel yani.
heryeri eşit diyebilirim bazir bir orantısızlık yok. bu fırınla ilgili yaşadığım tek olumsuzluk ızgarasının ilk zamanlar düşmesiydi
en son ızgarayı yere atıp iyice bi çiğnedim ayağımla :KK9: kenarları düzleşince dersini almış olacak ki bi daha dşmedi. onun dışında hiçbir sorun yaşamadım.
Allah rast getirsin. rica ederim.

Evet komşumda da simfer var o da ızgara konusundan şikayetçi, yöntem iyiymiş ona da önereyim :KK1:

Arkadaşlar uzun zamandır fırın almayı düşünüyorum ama ilkinden dilim yandığı için bu sefer ince eleyip sık dokuyorum galiba :KK50:
Hem çok pahalı olmasın hem de iyi pişirsin istiyorum. Böylece arçelik, siemens, bosch gibi markaları eledim.
Blue house ve simfer arasında kaldım. Simferde karar kılmıştım ama arka tarafını pişirmiyor, çevirmek gerekiyor, ızgarası düşüyor gibi olumsuz yorumlar aldım. Olumlu yorumlar da çok tabi
Blue house hakkında çok az yorum var onlarda olumlu ama bilemedim
Aranızda kullanan var mı ikisinden birini?
Bluehouse BH752MF
Simfer m4207 ya da albeni m4203 düşünüyorum
Yardımlarınızı bekliyorum :KK50:

Merhaba canım. Ben de mini fırın bakıyorum bu aralar.sen ne yaptın, , aldınmı? ? Simferlerin rezistanslari açıkta.ben de bundan hiç hoşlanmıyorum.essenso var bir de.onunla ilgili ne olumlu ne olumsuz bir yorum var.indirimdeydi ama almadım.

X