Hanımlar sizce hamile olabilir miyim ?

Öncelikle herkese merhaba,
27 yaşındayım 1 senelik evliyim yaklaşık 9 aydır gebe kalmak için uğraşıyorum. Pcos var adetlerim düzensiz 40 günü de bulur daha uzun olduğu da oluyordu.Çok nadir 35 günde adet olduğum zamanlar var.Birkaç ay önce ara kanama şikayetiyle Dr. Gittim bana bir kereliğine mahsus dkhapı verdi düzenli bir şekilde kullandım.Aynı zamanda c life diye bir macun vardı onu da 2 ay kullandım akıntımı gördükten 3 gün sonra bıraktım.Normalde lh testleriyle yumurtlama takibi yapanlara nazaran bende hiç o yumurtlama olmadı kaç aydır.Takip etmeyi de bırakmıştım.Bu ay spontane yaptım herşeyi ama folic asitimi kullandım özellikle içinde inositol olandan.Düzenli beslenme glütensiz tamamen bol su bol yürüyüş ve yapı olarak modu düşük biriyim bu ay hep yüksekte tutmaya çalıştım düşünmemeye çalıştım işe girdim vs vs

Benim sat 30 Haziran bat bilmiyorum tahmini 11 Ağustos gibi.Bu doğum kontrol hapını kullandıktan sonraki ay benim adetimin döngüsü 30 gündü ve çok sevinmiştim ilk kez 30.günde regl olmuştum.Regl bitikten sonra 1 dolu 1 boş şeklinde ilişki yaşadım.

Akıntılarım ilk 18 temmuzda başladı çok az geliyordu 20 temmuzda kasıklarım ağrımaya başladı özellikle sağ kasığım (kızlığımdan beri benim adete yakın sol kasık tarafımda bir ağrı olurdu hep ilk kez sağ kasıpımda atma şeklinde ara ara gidip gelen hareketler oldu) 22 temmuzda çok feci bir bel ağrısı yaşadım akşama doğru ilk kez aşırı uzayan bir akıntı gördüm (bilmiyorum belki o gün yumurtlama belki daha önce oldu)
23 temmuzda göğüslerim taş gibi ve karıncalanma hissetmeye başladım(uçlarında kararma ve geçmeyen kabarcıklar var küçük küçük bunu tabi 23 temmuzdan önce farkettim ama tam zamanını hatırlamıyorum)
24 Temmuz da bu kadar belirti normal değil gidip bi kaset test alayım dedim anında çıkan silik bir çizgi gördüm emin olmak için başka marka kaset test aldım onda da silik çıktı
25 temmuzda erken gebelik testi aldım negatif çıktı belki de fazla idrarda beklettim yine farklı marka kaset testte negatif ama sonradan çıkan kuruma çizgisi vardı ve akşam peçeteye silince bayağı yoğun bir akıntıyla karışık kahve leke gördüm bekledim gelen giden yok bugünde herhangi bir leke ya da adet başlangıcı yok benim 40 günü baz alırsak yaklaşık 16 günüm falan var adete eğer ki bu ay hem yumurtlama gördüysem hem de regli döngüsü yaklaşık 30 güne düştüyse 5-6 gün falan var.O görmüş olduğum akıntiyla karışık leke yerleşme kanaması olabilir miydi acaba ? Dünden beri kasık ağrım ve göğüs ağrım yok bugün sabah kalktığımda bir göğsümde hafif sertlik ve ucunda batma gibi anlık bir şey oldu geçti genelde benim adetime yakın göğüslerim hiç ağrımaz kasıklarımda nadir ben dizim sızlarsa anlarım ki o gün regl olucam ve baş ağrım olursa sivilcelerim çıkarsa regl yaklaştı derim sivilcem yok başım da ağrımıyor yarın bi kan testi vermeye gidicem bakalım ama bunlara bakarsak var diyebilir miyiz
Test sonucum ilk yaptığımda bu şekildeydi ;
c life macunun bir faydasını gordunuzmu

X