Hanımlar tecrübenize ihtiyacim var

tugbadrn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
2
0
29
Merhaba kızlar 3 aylık evliyim ve reglim 8 gün gecikti 5.günde sabırsızlık yapıp test çabuğu denedim negatifti fakat yaklaşık 20 gündür sırt kasık ağrılarım var aniden kasığıma iğne bakması hissi gibi nefesimi keser derecede anlık yaşıyorum hamilelik olabilir mi bilmiyorum bu gün kahve rengi bi leke geldi acaba adet mi oluyorum dedim ama sonrasında normal akıntı da geldi sizce ne olabilir

Merhaba evlilik öncesinde cinsel birlikteliğiniz oluyor muydu yoksa evlilikle mi başladı? Eğer evlilikle başladıysa daha çok yeni evlisiniz vücudunuz ve hormonlarınız farklılığa alışmaya çalışıyor ve normalden farklı ilerliyor olabilir regl düzeniniz gelişi vs. 20 günlük regl gecikmeniz varsa ve hamilelik testi negatifse acilen doktora gitmelisiniz

Merhaba evlilik öncesinde cinsel birlikteliğiniz oluyor muydu yoksa evlilikle mi başladı? Eğer evlilikle başladıysa daha çok yeni evlisiniz vücudunuz ve hormonlarınız farklılığa alışmaya çalışıyor ve normalden farklı ilerliyor olabilir regl düzeniniz gelişi vs. 20 günlük regl gecikmeniz varsa ve hamilelik testi negatifse acilen doktora gitmelisiniz
Hayır evlilikle başladı birlikteliğimiz 2 defa regl oldum evlendigimizden beri gayet düzenli gidiyordu sadece bu ay bu şekilde oldu

Merhaba kızlar 3 aylık evliyim ve reglim 8 gün gecikti 5.günde sabırsızlık yapıp test çabuğu denedim negatifti fakat yaklaşık 20 gündür sırt kasık ağrılarım var aniden kasığıma iğne bakması hissi gibi nefesimi keser derecede anlık yaşıyorum hamilelik olabilir mi bilmiyorum bu gün kahve rengi bi leke geldi acaba adet mi oluyorum dedim ama sonrasında normal akıntı da geldi sizce ne olabilir
Adetim hep düzensizdi 6 aydır bebek istoyoruz son 3 aydır adetim düzene girdi tam gününde oluyodum hep negatof fördüğüm için bu ay ne yumurtlama gününe denk getirdim ne de kendimi dinledim bugün 7.gün adetim gecikti ve hicbir belirtim yok ara sıra ince bi kasık ağrısı ve beyaz sarımsı bir akıntım var o kadar son iki gündür de adet olucakmışım gibi hissediyorum

Kızlar iyi akşamlar adetime 5 gün var bundan 3 gün önceye kadar kasik ve göğüs hasasiyetim vardi ama geçti geçtikten sonra da göğüslerim dolgunlaştiı ve damarlarım görünür bir hâl aldı sizce hamilelik varmıdır

X