HAYATA DA襤R HEREY

Penguen

賅賅賅
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
18 Mart 2016
5.311
14.874
Offfff bende 癟ok korkuyorum yaaaa k繹peklerden bence korktuumuz i癟in ne zaman d覺ar覺 癟覺ksak mutlaka kar覺m覺za 癟覺k覺yorlar asl覺nda sevebilmek ne kadar g羹zel olur ama elimizde deil丹儭丹儭
bende sevsem dokunsam diyorum ama g繹r羹nce bile kalp at覺lar覺m h覺zlan覺yor 羹st羹ne havlay覺nca bacaklar覺mda derman kalm覺yor korkudan 癟ok istiyorum kedileri kucag覺ma al覺p sevmek ama b覺rak kediyi k繹pei kua bile dokunam覺yorum

Zeynolin44

Bence mal覺n kendisisin
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
3 Ocak 2017
11.008
34.598
33
Selam k覺zlar
len arkada覺m davet etti kv ile oraya gideceiz akamda k覺z覺m覺n 繹retmeni davet etti oraya gideceiz
retmeninin eine 2 tane 繹zdilekten havlu ald覺m 120 tl 癟ok g羹zeller kendimede alaca覺m bizde durumlar b繹yle
Yayla 癟orbas覺 ve patl覺can oturtma yapt覺m gelince bulgur pilav覺 salata yapar覺m yer gideriz

okyonus

Dua,sab覺r,羹k羹r...
Pro ye
Doa Severler Kul羹b羹
8 ubat 2011
15.276
24.763

Penguen

賅賅賅
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
18 Mart 2016
5.311
14.874

Kmsl Hnd

KIZLARIM HEREY襤M
Pro ye
Anneler Kul羹b羹
7 Ocak 2018
22.371
66.243
32
Selam k覺zlar
len arkada覺m davet etti kv ile oraya gideceiz akamda k覺z覺m覺n 繹retmeni davet etti oraya gideceiz
retmeninin eine 2 tane 繹zdilekten havlu ald覺m 120 tl 癟ok g羹zeller kendimede alaca覺m bizde durumlar b繹yle
Yayla 癟orbas覺 ve patl覺can oturtma yapt覺m gelince bulgur pilav覺 salata yapar覺m yer gideriz
Zeynooo sar覺 k覺z覺n覺 g羹le g羹le kullan歹

Penguen

賅賅賅
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
18 Mart 2016
5.311
14.874
Akam men羹m k繹fte makarna salata yar覺nda bezelye yemei ve erite yapar覺m dedim.Cumartesi eim yapar ya da d覺ar覺dan s繹yler benim s覺navlar覺m var

Penguen

賅賅賅
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
18 Mart 2016
5.311
14.874
Ay 癟ok korkun癟. ok korkar覺m ben k繹pekten
benimde kabusum resmen kabus demiken d羹n gece deprem oluyor sand覺m uyand覺m yatak sallan覺yor gibi biraz bekledim 癟ocuklar覺 kald覺ray覺m diye hemen telefondan bakt覺m deprem yok 癟ok korktum bu aralar s羹rekli deprem olacakm覺 gibi hissediyorum oturdugum yerde bile sallan覺yorum

O1deren87

Aktif ye
Kay覺tl覺 ye
13 Aral覺k 2018
2.609
7.201
benimde kabusum resmen kabus demiken d羹n gece deprem oluyor sand覺m uyand覺m yatak sallan覺yor gibi biraz bekledim 癟ocuklar覺 kald覺ray覺m diye hemen telefondan bakt覺m deprem yok 癟ok korktum bu aralar s羹rekli deprem olacakm覺 gibi hissediyorum oturdugum yerde bile sallan覺yorum
Basinmi d繹n羹yor acaba.
Bazen benim eimde yatakta hareket ettiinde deprem mi oluyor diye korkarak uyanir dim.
Ay Allah korusun deprem 癟ok k繹t羹 ya

Kmsl Hnd

KIZLARIM HEREY襤M
Pro ye
Anneler Kul羹b羹
7 Ocak 2018
22.371
66.243
32
Can覺m o bende de oluyor 繹zellikle yataa yatt覺覺m zaman muhtemelen kan ekeri tansiyon filan oynuyor bende avizeye bak覺yorum anlamak i癟in

Kmsl Hnd

KIZLARIM HEREY襤M
Pro ye
Anneler Kul羹b羹
7 Ocak 2018
22.371
66.243
32
Selam canlar k羹癟羹羹m羹 kree b覺rak覺p annem urad覺m kahvemi i癟tim
B羹y羹k k覺z覺m fellah k繹ftesi istiyordu hamurunu annem yapt覺 eve getirdim onlar覺 ayarlad覺m 3 yemeklik 癟覺kt覺 birini piirdim dierlerini buzlua att覺m haz覺r yemek云云
Marketten bika癟 par癟a biey ald覺m 40 tl

K羹癟羹羹m pasta istiyordu evde de muzlar bozulmadan muzlu rulo pasta yapt覺m ama k覺zlar yine de i癟indeki muzu 癟覺kard覺lar neye yarad覺

Penguen

賅賅賅
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
18 Mart 2016
5.311
14.874
Can覺m o bende de oluyor 繹zellikle yataa yatt覺覺m zaman muhtemelen kan ekeri tansiyon filan oynuyor bende avizeye bak覺yorum anlamak i癟in
olabilir rak覺m y羹ksek zaten burda s羹rekli burun kanamas覺 oluyor 癟ocuklarda