Hayattan soğudum

Anlamadım daha çocuklarım çok hareketli günümün büyük kismi onlarla geciyor.Tek korkum cococuklarimin bizi neden babasız bıraktın demesiydi.Daha 1ay bike olmadi
Bence iletişim sorununun yanında Annenizin etkiside fazla olmuş diye düşünüyorum. Keşke kız anneleride erkek anneleride evliliklere bu kadar dahil olmasa.

Belki haklısınız ilk oğlumda anneliği hiçbir şekilde bilemedim çünkü çok acemiydim.Ama ikinci oğlumda doya doya buyuttum
Keşke biraz zihniniz açıldığında yapacak ilk şey çocuk olmasaydı, şu an sadece kendinize dayanmanın keyfini çıkarıyordunuz belki de.

Bilirsiniz işte evlendikten sonra hadi çocuk hatta kayinvalide bana senin çocuğun olmuyor mu dedi
Tamam bi tane olmuş işte? Dedi de noluyo kendi mi bakıyo şimdi? Bundan sonra kimsenin ağzından çıkanla yaşamayın işte, onu anlatıyorum burda.

Öğretmenin yönlendirmesiyle hareket etmeniz yanlış ogretmen başbaşa vakit geçirin derken 3 unuzu kastetmemistir. Siz bir uzmana gidin görüş alın. Nitelikli zaman gecirin siz ve oğlunuz ayrıca babası ve oğlunuz şeklinde. Anne baba olarak Cocuga birbirinizi kotulemeyin. Bildiğim kadarıyla çocuklarin ayrılık sürecini kabul etmelerini anne ve babasının sürekli bir arada olması zorlaştırıyor ama son görüş nedir sizin durumunuza göre en iyi uzman bilgi verir.

Öğretmenin yönlendirmesiyle hareket etmeniz yanlış ogretmen başbaşa vakit geçirin derken 3 unuzu kastetmemistir. Siz bir uzmana gidin görüş alın. Nitelikli zaman gecirin siz ve oğlunuz ayrıca babası ve oğlunuz şeklinde. Anne baba olarak Cocuga birbirinizi kotulemeyin. Bildiğim kadarıyla çocuklarin ayrılık sürecini kabul etmelerini anne ve babasının sürekli bir arada olması zorlaştırıyor ama son görüş nedir sizin durumunuza göre en iyi uzman bilgi verir.
Ogretmenimiz daha önceki öğrencilerinden boşanma olan çocukların toparlanmasinin zor olduğunu bir süre hepbirlikte arada vakit geçirmenin oğlum adına daha iyi olacağını söyledi.Kotuleme gibi birşey asla olmaz.Dedigini anlamayacak kadar da salak biri değilim.

Oğlum 6yasinda bu süreçte çok etkilendi ogretmenimiz onun için bı sure birlikte vakit geçirmemiz gerektiğini yoksa oğlumu toparlamanin zor olacagini söyledi.Ondan dolayı görüşme oldu
Daha saçma çok az şey duydum. Birlikte vakit geçirecekseniz neden ayrılıyorsunuz zaten. Bu şekilde çocuk nasıl ayrıldığınızı ayrı evlerde yaşayacağınızı nasıl idrak edecek. Öğretmene değil uzmana danışın

X