Hemen hamile kalmak isteyenler

aysegul1295

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2023
23
9
29
Arkadaşlar merhaba
Çocuk istiyoruz üç aydır deniyoruz çok erken olduğunun farkındayım ama negatif olunca istemsiz çok üzülüyorum
Daha çabuk hamile kalmak için neler yapılabilir ?
Art med hakkında bilginiz var mı

Sperm kalitesini arttırıyor diye biliyorum da doktor önermeden de kullanmak ne kadar doğru olur bilemem

Arkadaşlar merhaba
Çocuk istiyoruz üç aydır deniyoruz çok erken olduğunun farkındayım ama negatif olunca istemsiz çok üzülüyorum
Merhaba biz 2 yıldır deniyoruz . İsteyen arkadaşlarımın hemen oldu . Ama biz de hiçbir sorum olmamasına rağmen olmuyor . Doktora gittik tüm kontrolleri yaptırdık sorun olmadığını söylediler . Soğan kürüne başlayacağım . Umarım ben de anne olurum 🤲

Merhaba biz 2 yıldır deniyoruz . İsteyen arkadaşlarımın hemen oldu . Ama biz de hiçbir sorum olmamasına rağmen olmuyor . Doktora gittik tüm kontrolleri yaptırdık sorun olmadığını söylediler . Soğan kürüne başlayacağım . Umarım ben de anne olurum 🤲
Umarım en yakın zamanda bebişlerimiz olur
Soğan kürünün faydası mı var

Clife öneririm brn 10 ay üstünr 1 ay kullanımla hamile kaldım
Merhabalar
30 haziran adet oldum 5 gun surdu sonra akinti olmadi 6. Gun esimle iliskim oldu icime bosaldi ve sonraki gun pembemsi akinti geldi. Adetim duzenlidir.
Simdi mide bulantisi,kusma,istah artisi yedikten sonra gelen tiksinti, cok az ates ve tansiyon dusuklugu oluyor arada , bas donmesi yuz ustu yatamiyorum normalde hep oyle yatarim ishal var kasik agrim var sanki her an adetil gelecek gibi ama 6 gun var daha adete test aldim negatif cikti. Ben antidepresan kullaniyordul biraktim 2 hafta kadar oldu yoksunluk belirtisi mi acaba?
Gecen ay idrar testim vardi atmadim tuttum onu yaptim onda ikinci silik cizgi gordum aksam yaptim sonra cope attim sabah baktim cift cizgi kuruma cizgisi de olabilir tabi.Doktora gittim bugun tabi derdimi tamamiyla anlatamadim dil bilmiyorum cunku hamile olma ihtimali de var dedi ama yuksek ihtimal virus var gibi dedi ama bana vitamin hamilelikte kullanilan vitamin tarzi birsey yazmis kan testi de almadi aklim karisti

Arkadaşlar merhaba
Mrb 6 ay icinde olmazsa testlerinizi yaptirin bence. Bide doktorum bana sperm ve yumurta kalitesi icin agifertil onermisti ama pahali oldugundan icerigi ayni olan baska bi marka buldum doktoruma da sordum olur dedi.
Maxigo ve maxijuno .

Mrb 6 ay icinde olmazsa testlerinizi yaptirin bence. Bide doktorum bana sperm ve yumurta kalitesi icin agifertil onermisti ama pahali oldugundan icerigi ayni olan baska bi marka buldum doktoruma da sordum olur dedi.
Maxigo ve maxijuno .
Şuan altıncı aydayız . Adetim üç gün gecikti . Test yaptım negatif çıktı . Sadece pembemsi kahveye çalan bi akıntım var . O da tuvalete gidince oluyor . Çok üzülüyorum . Yerleşme kanaması olabilir diyorlar . Ama ümitlenmek istemiyorum . Tek belirti mide bulantısı . Ama adet gecikmesindende kaynaklı mide bulantısı olabilir bilemiyorum . Doktora gidecem ptesi günü . Sizce gebelik ihtimali olabilir mi

Maxigo ve maxijuno .
Neden altı ay dediniz ? Doktorlar bir yıl normal bir zaman diyorlar diye biliyorum . Bi
Bilginiz mi var acaba ? Üzülürüm altı aysa bu zaman

Şuan altıncı aydayız . Adetim üç gün gecikti . Test yaptım negatif çıktı . Sadece pembemsi kahveye çalan bi akıntım var . O da tuvalete gidince oluyor . Çok üzülüyorum . Yerleşme kanaması olabilir diyorlar . Ama ümitlenmek istemiyorum . Tek belirti mide bulantısı . Ama adet gecikmesindende kaynaklı mide bulantısı olabilir bilemiyorum . Doktora gidecem ptesi günü . Sizce gebelik ihtimali olabilir mi
Ben erken teşhisin onemli olduguna inaniyorum. Ilk zamanlar bende sizin gibi bi zamanda gittim banada 1 yil dediler. Simdiki aklim olsaydi 1 yildir deniyorum derdim ne test varsa yaptirirdim. He bisey cikmadimi zaten yoluma bakardim. En azindan bi sorunda varsa zaman kaybetmemis olurdum o yuzden oyle dedim
Sizin yerlesme de olabilir 2 3 gun surebiloyor bazen yerlesme. Bence test yapın hatta verebiliyorsaniz direk acilden verin kesin sonuc olur. Erkense idrarda bazen belli olmuyo

Arkadaşlar merhaba
Merhabalar kesinlikle clife tavsiye ediyorum bir çok arkadaşım hamile kaldı ve bende tüp bebek annesi olarak tedavi sürecinde takviye amaçlı kullandım ve şuan binlerce kez şükürler olsun yavrumu kucağıma aldım . Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah

X