Her erkek böyle mi? Sevgilimin beğendiği fotoğraflar....

Her erkek belki bakıyordur ama özellikle hayatında özel bir ilişkisi olan bir erkeğin sosyal medyadaki bu içerikleri beğenmesi, yorum yapması bana da kalitesiz hatta abartı gelecek ama iğrenç geliyor. Şahsi fikrim yaşınız çok genç. Tekrar evlenmek için hiç acele etmeyin.

Kapasiteniz çok dar anlaşılan.benim yazdıklarımı böyle anladığınıza göre.

Sizi asla muhattap alıp öyle değil şunu demek istiyorum diye açıklama yapmicam yada hayatımın güzel gercekleriyle sizi ezmeye calismayacam niye bende bir tanesi bile yok diye uzulekalirsiniz o kadar eminim ki

Tersinizden mi kalktınız ne mana şimdi benim soruma bu yanıt ilahi niye bu kadar gücenip hayatınızın guzellikleri ile beni tokatlamaya çalışıyorsunuz 😀 hanfedinin kendi derdini anlatırken gelip kendi güzellemenizi yapmanız kadar tuhaf bir yanıt oldu bu da neysee sizin tarzınızla yanıtlayayım anlaşırız belki bir şekilde

Yorumunuza annem katılmadı katılmayacak
Eşim katılmadı katılmayacak
Abim katılmadı katılmayacak
Yengem katılmadı katılmayacak
Bir tek ben katıldım ama gülmekten :)))))

Begenmek bence cok kotu sadece baksa okey ama niye begenir ki bi insan sonucta ayni kadinin hesabina siz denk gelseniz sifresini istemeden de gorebilirsiniz begendigini sizin buna kizcaginizi dusunmeyecek kadar salak mi yoksa umursamiyor mu

X