Her gece uykudan 2 3 kez uyanan var mı

susver09

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2023
48
14
22
İstisnasız her gece uyanıyorum. Min 2 stresli dönemlerde 4 bile oluyo. Depremden sonra

Bende öyleyim bazen toplasam 2 bilemedin 3 saat yatıyorumdur çok sık uyanıyorum uykum gelmiyor

Bende öyleyim bazen toplasam 2 bilemedin 3 saat yatıyorumdur çok sık uyanıyorum uykum gelmiyor
Şöyle ben nöbet usulü çalışanım benim uyku düzenim çalışmaya başladıktan sonra bozuldu şuan gündüz çalışıyorum ama bu seferde 11 aylık bebeğim var uykusuzluktan ya da sık uyanmadan dolayı doktora gitmedim. Ancak benim geceleri insülin dincim düşüyor ve bu yüzden uyanıyorum. Bir şeyler atıştırmadan geri uyuyamiyorum Sizdeki sanırım farklı

Benimde demir eksikliği var ondan sanırım 15 gündür kullanıyorum eskisi kadar uyanamıyorum

Ben kayinvalidemle görüşürken geceleri aniden 3 kez uyanırdım zor uyurdum kaynana gorumce şutladim gece uykularımı kavuştum..stres herseyin katili canim uykularım sizi iki manyak.ugruna harcadığım için kendimden özür diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…