Menopoz Her hastalık için

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nehirka

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2020
7
13
31
Merhaba, herkese ulaşabilmesi adına mümkün olduğunda etiket yaptım. Çok ağır halsizliğim ve neden kaynaklandığını bilmediğimiz bayılmalarım vardı. Yıllarca doktora gittim bir şey bulamadılar. Çalışamıyor ev işi yapamıyor bakkala bile gidemiyordum. Bazen zihin bulanıklığından telefonda bile konuşamıryorum. Bir tavsiye üzerine ... gittik. Adam doktor ve Uygur. elinize bakıyor siz ona neyiniz olduğunu söylemiyorsunuz o size söylüyor. Ücretsiz muayene ediyor. Neyim olduğunu ben söylemeden söyleyince şaşırdım ama ilaçların işe yarayacağına inanmadım. Ama herseyi denediğim için bunu da çaresiz denerim dedim. Verdiği Bitkisel ilaçları kullanmaya başladığımdan ilk günden itibaren değişmeye yavaşça iyileşmeye başladım hala inanamıyorum. Gebe kalamayan kadınların ikizlere gebe kaldığını duydum. Prostat kanseri birinin ona geldikten sonra değerlerinde ki iyileşmeyi gördüm.Demem o ki benim iki umutsuz ve caresizseniz Ve herseyi denemişseniz ne hastalığınız olursa olsun denemeye değer. Ben resmen yaşamıyordum özellikle kafa olarak yeniden yaşamaya başladım. Bunu da buraya umut olması için bırakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon numarasi var midir ? Ve aktarin isim ve soyismi

Son düzenleyen: Moderatör:
Var ama özelden vereyim . Birde söylemek zorunda değilsiniz ama ne rahatsizlık için sormuştunuz?

Var ama özelden vereyim . Birde söylemek zorunda değilsiniz ama ne rahatsizlık için sormuştunuz?
Yaptığınız reklama giriyor ve yasak, üyeliğiniz askıya alındığında bilgilendirildiğinizi düşünüyorum, rica ediyorum aktar ismi verip telefonunu dağıtmayınız yasaktır.

Ayrıca ilave edeyim, ilk konunuzda ablanız için yazmış başka bir aktarın adını vermiştiniz şimdi siz hasta olmuş farklı bir aktarın ismini veriyorsunuz ?????

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…