Jinekoloji Hera Klinik ile vajinismus tedavim

Ns09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2022
1
0
28
Merhabalar 3 yıllık evli bir kadın olarak vajinismusu 4 günde Hera klinikte öncelikle Şenay hocam ve çok kıymetli Handenin yardımları sayesinde yendim. Bu yazıyı yazma sebebim birilerine umut olması. Evlenene kadar vajinismus hastalığının ne olduğunu bile bilmiyordum. Evlendikten sonra sonra ilk 1 yılım hastalığın bende de olduğunu kabullenmekle geçti. Sonraki iki yıl ise bugün olur yarın olurla geçti. Ama kesinlikle öyle olmuyor. İlk bilmemiz ve kabullenmemiz gereken bu bir hastalık ve tedavisi var. En önemlisi ilk adımı atmak ve tedavi olmayı kabullenmek. Araştırmalara başladığımda Hera klinik ile tanıştım ve ilk görüşmeye gittim. Şenay hocam o kadar ilgiliydi ki kapıdan ilk girdiğinizde başaracağınıza inanmaya başlıyorsunuz. Sonrasında tedavim için Hera klinik çalışanlarından Handeyle tanıştım. Tedavime başladığımız an itibariyle her dakika yanımdaydı. Kendimden çok güvendi bana. Ve gerçekten 4 günde vajinismusu yendim. Bence hiç vakit kaybetmeyin Hera klinikle ve tatlı çalışanlarıyla tanışın. Vajinismus gerçekten tedavisi olan bir hastalıkmış bekleyerek vakit kaybetmek ve kendinizi yıpratmak emin olun daha zor. Şenay hocama ve Handeyle ne kadar teşekkür etsem az. Gönül rahatlığıyla onlara güvenebilirsiniz.

X