Hiçbirşeye karışılmaması

Yahu adam sizin yediğiniz yemeğin parasını ödemiyor.

Gerçekten size aşık olsa evlenmek istese konuşmaz mı ailesiyle? Bunu gerçekten anlamıyor musunuz?
Anlamıyor. İyi şeyler de varmış ama , öyle söylüyor. İkna olmayacağını bile bile yazıyoruz yani çözüm yok ama devamlı yeni konusu var

Yahu adam sizin yediğiniz yemeğin parasını ödemiyor.

Gerçekten size aşık olsa evlenmek istese konuşmaz mı ailesiyle? Bunu gerçekten anlamıyor musunuz?
Neden bu kadar üsteliyorsunuz ki kız görmek bile istemiyor. Boşverin naparsa yapsın bir sene sonra mutsuzum diye konu açtığında orda görüşürüz

Neler konuşulur, süreç nasıl ilerler bilmiyor olamazsınız burada da, önceki konularınızda da zaten 100 kere yazılmış. Evirip çevirip aynı şeyleri soruyorsunuz, anlaşılmadığınızı düşünüyorsunuz ama bence anlamak istemeyen maalesef ki sizsiniz :KK43:

Erkek tarafı gelmeye çok yanaşmıyorsa nişanlınız ailesini darlar bir şekilde getirir. Getiremiyorsa da maddi sorumluluğunu alır evini, nikahını yapar siz de ona ailenizle ya da kendiniz destek olursunuz konu kapanır. Bu kadar basit aslında hiçbir teferruatı yok.

Ya herkes ayrıl ayrılayrıl diyo diye nasıl ayrılcam ya kötü şeyleri anlattm bn hep burda iyi şeyleri değil. sizlerde nasıl ilerleme oldu onu mrk ettm aileler neler konustj nsl konstu diye
nişanlımla konuştum dediniz en son.. ne diyor hala mı pısırık
bu aile ya sizi istemiyor ya da bişey yapmak istemiyorlar
yazılana göre anladım sizin baba zengin galiba
baban yapsın diye bekliyorlar

Ne kayınvalidem ne kayınpederim ne de herhangi biri daha ne bana ne aileme örfünüznedir isteğiniz nedir nasıl bir yol izleyelim kına nasıl olsun yapalım mı veya düğün nasıl olsun yapalım mı diye sormadı. Eyşa konusuda öyle kimse bunun bile konusunu açmadı. Sizde bu aşamalar bu konuşmalar nasıl oldu kızlar
herkesin adetleri farklıdır, benim kızım 2 sene önce evlendi. bizede hiç kimse bişe sormadı zaten sorsalardıda bişe istemezdik, ben kızıma almam gerekenleri aldım. erkek tarafıda diğer gelinlere ne kadar altın bilezik yaptıysa kızımada yaptılar. evin eşyalarınıda yatak odası ve ankestre setini ben aldım, kalanını onlar aldı. herkes üstüne düşeni yaptı hiçte sıkıntı yaşamadık.

herkesin adetleri farklıdır, benim kızım 2 sene önce evlendi. bizede hiç kimse bişe sormadı zaten sorsalardıda bişe istemezdik, ben kızıma almam gerekenleri aldım. erkek tarafıda diğer gelinlere ne kadar altın bilezik yaptıysa kızımada yaptılar. evin eşyalarınıda yatak odası ve ankestre setini ben aldım, kalanını onlar aldı. herkes üstüne düşeni yaptı hiçte sıkıntı yaşamadık.
Düğün vs konuşmadınız mı

Adet mi kaldı allasen ? Gidin nisanlinla beğenin ne alacaksaniz baslayın taksitlere.Adetiniz ne diye sorunca liste tutuşturmayacaksanız çok da sorulmasi saet değil

Ya herkes ayrıl ayrılayrıl diyo diye nasıl ayrılcam ya kötü şeyleri anlattm bn hep burda iyi şeyleri değil. sizlerde nasıl ilerleme oldu onu mrk ettm aileler neler konustj nsl konstu diye
Zaten ayrılanların partnerleri de hep çok kötü. İyi şeyler hiç yaşamıyorlar.
Ben şimdi oturup size yaşadığım iyi şeyleri anlatsam roman olur ama öyle kötü şeyler yaptı ki o iyileri aldı götürdü.
Tercih sizin. Hayat sizin. Yazık ediyorsunuz kendinize.

sorulan biçok şeye cevap vermiyorsunuz
sormuştum baba mı zengin sizin diye
birde nişanlınızla konuşacaktınız konuştunuz mu ne oldu diye
bu arada hesapları hala ortak mı ödüyorsunuz
Babam evet zengin. Nişanlımla konuşamadım çünkü kendim hastayım evdeyim çıkamıyorum bulaştırmak istemiyorum kimseye.
Hesapları ortak ödemiyoruz

X