Hidrosalpinks ve ameliyatı

Bir tüpüm hidrosalpinks ameliyatını olmadan hamile kalmam imkansızmış öğreneli bir ay oldu kayseri memoriale gitmiştim ameliyat felan hiç bişey demedi doktorum tüp bebek merkezleride var o yüzden güvenedim oraya tecrübesi olanlar yardımcı olabilirmi illaki ameliyatla tüpü aldırmakmı gerekiyor bide eğerki ameliyata karar verirsek kayseri şehir hastanesine gidecem bu sefer tecrübesi olanlar bu konuda sizce özelde mi olmalıyım devlette mi önerebileceğiniz hastane yada doktor varsa
merhabalar öncelikle gecmis olsun bende ayni derten muzdaribim ve benim iki tüpümde de var hidrosalpinks kesinlikle ameliyat gerekiyor benim anladigim kadarıyla çok fazla video izledim bununla ilgili ameliyatları da izledim anladimki gebe kalmaya belki engel degil ama düşükken olmasina sebep olan bir şey hidrosalpinks benimde iki tupumu doktorum baglayacakmids o zaman zaten tup bebekle gebe kalma şansı hidrosalpinks olayanlarla ayni sekilde oluyormus. Bu arada zaten film cekiyorlarya onlarda yanılma payda oluyor o yüzden bu ameliyatla varma yok mu emin olup o anda en doğrusuna karar veriyorlar. Çok gecmis olsun

Tesekkurler

X