HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI KULLANANLAR BAKABİLİR Mİ????

meleknurdogan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2017
1.120
567
34
Mrb. Birçok faydası olan bu yağı uzun zamandir araştırdım ve almaya karar verdim.
Yenilebilir soguk sıkım hindistan cevizi yağı alacağım .. marka önerisi olan.. piyasada çok fazla marka var kafam karıştı hangisini alsam diye .. kullanan var mı içinizde ..?

Mrb. Birçok faydası olan bu yağı uzun zamandir araştırdım ve almaya karar verdim.
Yenilebilir soguk sıkım hindistan cevizi yağı alacağım .. marka önerisi olan.. piyasada çok fazla marka var kafam karıştı hangisini alsam diye .. kullanan var mı içinizde ..?
Cococity den aliyorum kiloluk, keklere bile kullaniyorum. Gebe oldugum icin de nemlendirme amacli onu kullaniyorum yuz ve vucutta.

Marka verilebiliyor mu bilmiyorum ama arifoğlu fena değil. Yurtdışından almıştım, o arifoğlu'na göre çok daha iyi, fiyatı da daha uygundu ama Türkiye'de yok maalesef. Hele ki bebeğiniz varsa ilaç gibi birşey. 3 gündür kızarıklığı vardı bir bölgesinde, dün akşam sürmüştüm,sabah kızarıklıktan eser yoktu.

Zayıflamaya yardımcı olduğunu ilk kez duyuyorum ben normalde gratisten alıyordum geçenlerde şok marketinde gördüm alayım dedim çünkü hem vücudum hem pastalar içim kullanıyorum . Hem fiyat hem işlev bakımından gratisten bence çok daha iyiydi.

Zayıflamaya yardımcı olduğunu ilk kez duyuyorum ben normalde gratisten alıyordum geçenlerde şok marketinde gördüm alayım dedim çünkü hem vücudum hem pastalar içim kullanıyorum . Hem fiyat hem işlev bakımından gratisten bence çok daha iyiydi.
Ben de a101 den aldım çok hoş tadı fiyat olarak da baya uygundu diğerlerine göre kutusu ambalajı şık duruyordu araştırdım baya marka ben pastalara vs daha kullanmadım direk tüketiyorum..başka matketlere bakmadım.zaten sürekli nolan irin değil arada bir geliyor buraya da .. satilmamis sansima

Marka verilebiliyor mu bilmiyorum ama arifoğlu fena değil. Yurtdışından almıştım, o arifoğlu'na göre çok daha iyi, fiyatı da daha uygundu ama Türkiye'de yok maalesef. Hele ki bebeğiniz varsa ilaç gibi birşey. 3 gündür kızarıklığı vardı bir bölgesinde, dün akşam sürmüştüm,sabah kızarıklıktan eser yoktu.
Burda da o markaninki var. .
Alacaktım netten ama markette aynı gün direk karşıma çıktı aldim çok da memnun kaldım fiyat olarak da iyiydi şimdilik kullanıyorum ..

Muhallebiler pudingler kekler hatta irmik helvasina bile katmisligim var. Su muhallebisinde gul suyu yerine katmistim güzeldi oda
Güzel fikir 🙏 ben limon aroması kullanıyorum genelde ama deneyeceğim bunu da kendisini kahvelerde tüketiyorum genelde yeşil cayimin içinde baya baya alıştık birbirimize çok sevdim... Bugün saçıma da kullandım maskesini yaptım

Güzel fikir 🙏 ben limon aroması kullanıyorum genelde ama deneyeceğim bunu da kendisini kahvelerde tüketiyorum genelde yeşil cayimin içinde baya baya alıştık birbirimize çok sevdim... Bugün saçıma da kullandım maskesini yaptım
En cok bende saçta kullanirim. Ağır kalıcı makyaj yaptiysam cikartmak içinde birebir tabi yüz yıkama jeliyle 2 kere kopurtum sonra yagsini aliyorum sivilce yapmasin diye. Aloevera jeliyle beraberde saça maske yapabilirsin ciddi nemlendirici. Ben bazen çok kurulduğunu hissettiğimde krem niyetine bile saçıma sürüyorum :halay:

X