Çocuk Hastalıkları Hipospadias (pipi de çift delik) başından geçen var mı?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

redpinkyellow

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2017
323
184
35
Oğlum 14 aylık. İdrar deliği olması gereken yerin az aşağısında. Şükür ki daha aşağıda olanları varmış bizim ki çok riskli gruba girmiyormuş ama yine de çok üzülüyorm. Yarın oğlum nasip olursa genel anestezi alıp pipi ucu düzeltilcek hem sünnet de olcak. sünnet derisi ile kapatcaklarmış deliği. Devlet hastanesinde yaptırcam ameliyatını ve doktorlar çok fazla bilgi vermiyor sormayla söylüyorlar. Nasıl olcak canı çok yancak mı hiç bilmiyorum :KK43: aranızda başndan geçen var mı acaaba

Oğlum 14 aylık. İdrar deliği olması gereken yerin az aşağısında. Şükür ki daha aşağıda olanları varmış bizim ki çok riskli gruba girmiyormuş ama yine de çok üzülüyorm. Yarın oğlum nasip olursa genel anestezi alıp pipi ucu düzeltilcek hem sünnet de olcak. sünnet derisi ile kapatcaklarmış deliği. Devlet hastanesinde yaptırcam ameliyatını ve doktorlar çok fazla bilgi vermiyor sormayla söylüyorlar. Nasıl olcak canı çok yancak mı hiç bilmiyorum :KK43: aranızda başndan geçen var mı acaaba
Gecmis olsun pipi egriligide oldugunu soyledilermi size

Merhabalar, önümüzdeki ay aynı sebepten oğlum da ameliyat olacak, siz bu süreci atlatmışsinizdir, rica etsem bana da bilgi verir mısınız ? Ameliyat nasıldı, oğlunuz nasıl atlattı bu süreci, iyileşti mı ve sorunu tamamen çözüldü mu ?

Ben de su an cok üzgün ve endiseliyim.

Baya zaman geçmiş benim oğlumda aynısı deliği aşağıda biraz en hafifi dendi sıra bekliyoruz ameliyat olması için şuan 15aylik nasıl oldu anlatırmısınız rica edersem çok korkuyorum

X