Hobi Önerisi olan var mi

Şişelerin fotoğrafını atmanız mümkün mü acaba?
Tabi ki
61948BED-BC5F-4F19-AD42-F112DC64EB94.jpeg

Şoka gelen malzemelerden almıştım, el işi kağıdı , tutkal,
Renkli bantım var elimde ve aklıma gelen diğer birşey de kumaş
Küçük şişeden birdaha belki elime bir iki kez geçer ama balık yağı şişeleri ömür boyu elime geçecek sanırım

Son düzenleme:
Tabi kiEki Görüntüle 2555114
Şoka gelen malzemelerden almıştım, el işi kağıdı , tutkal,
Renkli bantım var elimde ve aklıma gelen diğer birşey de kumaş
Küçük şişeden birdaha belki elime bir iki kez geçer ama balık yağı şişeleri ömür boyu elime geçecek sanırım
Ben bu tarz şeyler yapmak istediğimde fikir edinmek için pinterest sitesine bakarım. Çok yaratıcı şeyler oluyor. Tavsiye ederim size de. Pintereste girip -bottle diy- yazın. Çok güzel şişelerle yapılacak şeyler çıkıyor.

Ben bilezik kolye yapıyorum arkadaşım ile ortak bir sayfamız var oradan satış yapıyoruz pek fazla bir geliri yok ama hobi olarak yapıp maddiyata dönüştürmek keyifli oluyor

Bekarsan evlen cok yap birde benim gibi ikisini pespese yaparsan sıkılmaya vaktin olmaz.zamanin nasil gectigini anlamazsin. 😂😂😂

Acil kolay ve pratik vakit cekirsem yeter
Ben keçeden bebek ürünleri yapıyordum. 5-6 yıl yaptım sayamadığım kadar çok müşterilerim oldu. Biraz el emeğine merakınız varsa böyle birşeyde olabilir. Ama son 1 yıldır yapmıyorum başka planlarım var. Ama pek pratik değildir emek ister, uğraş ister. Malzeme gerekir vs

X