Holding firmasında 23 yıldır çalışmaktayım.Ancak yenilik ve değişiklik istiyorum. İş arıyorum.Nasıl bulacağım konusunda yardımlarınızı alabilirmiyim.

mutluluk1982

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2015
700
335
41
Merhabalar değerli KK üyeleri
23 yıldır Holding firmasında muhasebe bölümünde çalışmaktayım. Son 10 yıldır orta düzey yönetici olarak çalışmaktayım. Ancak açıköğretim mezunu olduğum için resmi ünvanımı vermediler. Yıllarca emek verdiğim için gitmek istemedim. Ya özel hayatımdaki problemlerimi işe yansıttığım için yada mezuniyetten dolayı üst yönetim örgün istiyor dediler .Hep bahane. İstediklerine de her konumu ve taytlı verdiler.

Burada büyüdüm yetiştim ve ümidim bir türlü bitmiyordu. Ancak artık gitmem gerekiyor. Bu bilgi ve deneyimlerimi hem daha iyi konumda daha farklı yerde değerlendirmem gerekiyor. Ancak hayatımda hiç iş görüşmesine gitmedim. Dış piyasayı bilmiyorum. Kariyere iş ilanı başvuruyorum. Dönüş olmuyor. Hem tanıdık aracılığıyla yerleştirmeler yapılıyor.Özellikle yöetim kadrosu bu şekilde yapıyor.
Bana fikir vereblirmisiniz. Bulunduğum şartlardan ve konumdan daha iyi bir yere geçiş yapmak istiyroum.Tavsiyelerinizi alablirmiyim.Teşekkürler.

Bulundugunuz sartlardan daha iyisi olup olmadigini ise baslamadan anlayamiyorsunuz pek.kurumsal kulturu olan ve calisana saygi duyan iyi firmalara basvurmaniz gerekiyor tecrubeniz cok fazla sizi havada kaparlar muhasebe alaninda.once sirketlerle gorusup daha sonra istifa edin.

X