Gebeliğe Hazırlık Hormon testi ve klomen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

aydodo

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2013
1.004
1.105
32
Mrb hanımlar ekim ayında ilaçlı rahim fiiki vekildim tüpler açık çıktı doktor sorun olmadığını söyledi geçen hafta hormon testi yaptırdım TSH 2.2 LH 7.97 FSH 5.61 PROLAKTIN 41.46 E2 72 AMH 3.90 doktor sorun olmadığını söyledi prolaktin için ilaç vermedi nedense adetin 4.günü klomen başladım pazratsi gitcem konforla çağırdı kökenle ilgili bilgi verebilir misiniz??çoğu insan kist yapıyor vs korktum acikcasi bu arada eşim hala test vermedi verecek haftaya

Ben bir kere kullandım kist yapmadı ama hamilelikte olmadi. Benimde bütün hormonlarım güzel ve yumurtlama güzel olmasına rağmen.

Neden olmuyor acaba eşten mi kaynaklı böyle olunca insan daha çok stres yapıyor madem bir sey yok neden olmuyor diye
Benim de değerlerim normal olmasına rağmen olmuyor eşimde de sorun yok doktor bekleyelim takip edelim diyor demek ki nasip kısmet 🤷

Neden olmuyor acaba eşten mi kaynaklı böyle olunca insan daha çok stres yapıyor madem bir sey yok neden olmuyor diye
Bende öyle düşünüyorum neden diye eşimde de sorun yoktu 1 2 sene önce tahlil vermişti.simdi bidaha vermedik. Neden diye kafamı kurcalıyor.Allah nasip etmiyor

X