Gebeliğe Hazırlık Hormon Testine Bakar mısınız Lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

beyazipek

inci
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2011
340
70
Merhaba arkadaşlar bebek düşünüyoruz, testlerimdeki değerler sizce normal mi? Anlayan bir arkadaşımız cevap verirse çok sevaba girer şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• 16129719199932548831783233572081.jpg
    16129719199932548831783233572081.jpg
    79,8 KB · Görüntüleme: 52
Merhaba arkadaşlar bebek düşünüyoruz, testlerimdeki değerler sizce normal mi? Anlayan bir arkadaşımız cevap verirse çok sevaba girer şimdiden teşekkürler
TSH biraz yüksek gibi ama sorun olacak bi değer değil. Diğer değerler gayet güzel

Merhaba testi adetin kaçın cı günü mü yaptırdınız devlette mi özelde mi baska muayene ettiler mi ben de baktırcam

Merhaba testi adetin kaçın cı günü mü yaptırdınız devlette mi özelde mi baska muayene ettiler mi ben de baktırcam
Adetin 3. Günü yaptırdım, devlette. Doktor vajinal ultrason yapmayı da istedi ama ben adetten sonra olmasını rica ettim. Başka bir şey yapmadı.

Adetin 3. Günü yaptırdım, devlette. Doktor vajinal ultrason yapmayı da istedi ama ben adetten sonra olmasını rica ettim. Başka bir şey yapmadı.
adetliyken usgde yumurtalar daha iyi görünüyor bu arada ondan alttan bakmak istemiştir bilgnz olsun 😊

X