HORMONAL BOZUKLUK VAR POLİKİSTİM VAR BU SEBEPLE İĞNELİ EPİLASYONA GİTSEM KESİN KALICI KIL SORUNUNA ÇÖZÜM MÜ ?

kale2005

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2022
39
5
23
Lazerle yüz hariç diğer bölgeleri azaltıp iğneliyle kalanlar biter mi yüzüm için sadece iğneli epilasyon kalıcı kesin çözüm mü lütfen sadece evet yada hayır deyin . Polikistik over var hormonal bozukluk var

Igneli lazer yaptirmayin sonucta her kil kokune giriyorlar leke kalir

Bence her kadinin genc kizin lazer yaptirmasi kendine yapacagi en guzel yatirimlardan biridir

İğneli kesin çözüm. İz kalmıyor.

İğneli kesin çözüm her yere yaptırabiliyorsanız . Normalde buz lazerde etkili pco nun derecesine göre değişiyor ama bende de pco vardı alt kollarım ve alt bacağımda hala çıkmadı 5 sene oldu .

İğneli kesin çözüm her yere yaptırabiliyorsanız . Normalde buz lazerde etkili pco nun derecesine göre değişiyor ama bende de pco vardı alt kollarım ve alt bacağımda hala çıkmadı 5 sene oldu .
buz lazer mi yaptırdınız da 5 yıldır çıkmıyor bende üst vücüt bölgeme iğneli düşünüyorum ama hormonal sıkıntım olması nedeniyle tekrar eder mi diye korkuyorum

Evet ben buz lazer yaptırdım . 5 yıl oldu koltuk altım alt bacak alt kol da çıkmıyor çok şükür 5-6 tel maximum özel bölgemede yaptırdım orada eskiye nazaran çıkıyor ama yaptırmadan önceki halimden iyi genede çok şükür . Pco lara özellikle tavsiye ederim . Bir yüzümden sonuç alamadım doğru düzgün oda ben seansa düzgün gidemediğimden olsa gerek .

X