Hoşlandığım çocuk ile doğum haritamız tıpa tıp aynı,bu nasıl mümkün olabiliyor ? anlayan var mı ?

Lara Deniz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2023
63
26
29
Hoşlandıgım biri var, henüz flört bile yok tamamen uzaktan seviyorum. Bir şekilde öğrendim doğum bilgilerini girdim baktım, hani 12 ev var ya, işte o 12 evdeki tüm burçlar gezegenler vs hepsi sırasıyla tamamen aynı.Bu neden olur

Hoşlandıgım biri var, henüz flört bile yok tamamen uzaktan seviyorum. Bir şekilde öğrendim doğum bilgilerini girdim baktım, hani 12 ev var ya, işte o 12 evdeki tüm burçlar gezegenler vs hepsi sırasıyla tamamen aynı.Bu neden olur
ilginçmiş ama astrolojiden anlamam

ilginçmiş ama astrolojiden anlamam
ayy benimde fikrim yok merak etttim
Buralara kimse bakmıyor kuzum ya. Bende bu yüzden bdvye açtım ama ceza aldım ve konum taşındı 😢😢😢
Ya cidden merak ettim baya.Eğitimli degilim ama doğum haritasında evler vardır bilirsin belki, aynı gün doğan kişide bile farklıdır oradaki burçlar gezegenler vs ben hoşlandıgım kişi için baktım tıpatıp aynı

ayy benimde fikrim yok merak etttim

Ya cidden merak ettim baya.Eğitimli degilim ama doğum haritasında evler vardır bilirsin belki, aynı gün doğan kişide bile farklıdır oradaki burçlar gezegenler vs ben hoşlandıgım kişi için baktım tıpatıp aynı
Bende biraz baktım mesela Oğlak burcu ozelliklerinde olurmuş eşim. Eski eşim yengecti , benden hoşlanan kişi yay. Oğlak yok etrafımda. En çok ikinci kez evlenecekmiyim , bi çocuğum daha olacak mı bunu merak ediyorum aslında. Onu nerden anlarım bilmiyorum

X