Hpv 16 ve kasık bölgesi sert kitle

Şimdi güncelleme yapıyorum az önce doktordan geldim idrar testımtr bakteri kültür ise temiz cıkmıstı doktorda böyle birşey mümkün olamaz dedi ve test yapılan yerı arayıp 10 dakika azar cekti sonra bana verdiği cipro antibiyotiği (bugun3.gün) kesti yani bakteri yoksa kullanmana gerek yok dedi. Bende o bezenin hala orda oldugunu ve arada zonklama devam ettiğini belirttim ve bunun acaba rahim azındaki enfeksiyon kronik serviks mi ne adını hatırlamıyorum ondan kaynaklanıyor olabilirmi dedim lenfe sıcrama yapmaz dedi o kadar kmtü durumda değil dedi sonucta actı baktı biyopsi yaptı kötü olup olmadıgını bilir😂 sonuc olarak bacımsu ben bır hafta bekleyecegım sonra devam eden bir agrı olursa başka bir hastaneye gidecegim
Haydi gözün aydın canım, yani ağrı neden kaynaklıymış peki onu söyledi mi?

Bir de biyopsi derken ne biyopsisi yaptı acaba tatlış?

selan canim peki neden sağ taraf lenfim sertlesti ve sancıyor başka ne olabilir acaba tahmininiz varmıdır bu konu ile alakalı belki karşılaştıgınız vakalar olmustur
[/QUOTE]
O taraftaki lenfiniz savunma mekanizması oluşturmuş ve şişmiş. Sol taraftaki de şişebilirdi bunu seçemezsiniz. Veya iki taraflı da olabilirdi. Bence kafayı takmayın hemen geçecektir. Antibiyotik kullanımı rahatlatır

selan canim peki neden sağ taraf lenfim sertlesti ve sancıyor başka ne olabilir acaba tahmininiz varmıdır bu konu ile alakalı belki karşılaştıgınız vakalar olmustur
O taraftaki lenfiniz savunma mekanizması oluşturmuş ve şişmiş. Sol taraftaki de şişebilirdi bunu seçemezsiniz. Veya iki taraflı da olabilirdi. Bence kafayı takmayın hemen geçecektir. Antibiyotik kullanımı rahatlatır
[/QUOTE]

Teşekkürler kafaya takmayacagım uzun bir süre ama 30 gündür bu vaziyetteyim inş gececek

Teşekkürler kafaya takmayacagım uzun bir süre ama 30 gündür bu vaziyetteyim inş gececek
[/QUOTE]
Tabiki takma çünkü lenfin reaktif olarak şişmiş yani kötü bir durum değil. Yavaş yavaş inecektir

X