Hpv genital siğil ve propolis

baharbr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2022
3
0
34
Arkadaşlar 3 ay önce farkettim bu illeti 3 aydır hayatım kabus oldu. Genital bölgemde önce vajina girişinde farkettim siğilleri karbabahar şeklindeydi ve lazerle yakıldı 10 gün sonra makat çevresinde tekrar çıktı😔 onu da yaktırdım ve bi 10 gün sınra tekrar makat çevresi ve vajina etrafında 3.kez yaktırdım ve şuan resmen bakamıyorum tekrar çıktılar diye çok korkuyorum daha fazla
Yaktırdıkça mı çoğalıyor anlamıyorum kafayı yemek üzereyim ve propolisi denemek istiyorum aranızda deneyen ve olumlu sonuç alan var mı acaba?

Henüz atlattım mı bilmiyorum 20 gün önce 3.ye yaktırdım tekrar çıktı mı diye bakamıyorum korkumdan ama sanki yok gibi çnkü çıktğnda kaşınma ve yanma oluyo hertürlü hissediyo insan:/
Ama sana şöyle söyleyeyim ben her yaktırdığımda 10 gün içinde deli gibi tekrar tekrar çıktı kafayı yemek üzereydim sonra deli gibi araştırdım kendim de fen bilgisi öğretmeniyim az biraz virüsler hakkında bilgi sahibiyim diyebilirim ve aklıma en yatan şey propolis oldu çnkü vücudumuz bu siğillere sebep olan virüsü yenemediği için tekrar çıkıyo bunun için en etkili olan şey propolis ben de burda birinde okumuştum ve geçtiğini söylüyordu. Tam 25 gündür tarifteki gibi uyguluyorum ve sanırım bunun etkisiyle çıkmadılar ve çkmazlar da inşallah 🙏
BEEO marka damla şeklinde 2 çeşit propolis var biri suda eriyen diğeri de alkol bazlı yoğurt vs. De çözünüyor. Ben alkol bazlısını alıp her gece yatmadan yoğurda 10ar damladan toplam 20 damla damlatıp karıştırıp yuttum yutmaya da devam ediyorum tarifte hem yutup hem de siğillerin üzerine sürülmesi gerektiğini söylüyor fakat ben yeni yaktrdığm için sürmedim mutlaka kesinlikle ve kesinlikle denemeni öneriyorum hatta youtube da ender saraç vajinal siğil propolis yazarsan o da anlatıyo tatmin ediceni düşünüyorum seni. Umarım geçer ve kurtuluruz bu durumdan🙏

Ay bu nasıl pis birsey bendede var ne yapacam bilmiyorum kafayı yemek üzereyim Çin 1 geldi sonucum Allah yardımcımız olsun aldara krem kullanıyorum dahada fazlalasti

Bu inanılmaz pis bişey çnkü virüs kaynaklı olduğu için anca yüksek bağışıklık gerekiyor. benim çok şükür geçti sanırım propolisi tavsiye eden arkadaştan Allah bin kere razı olsun. Kesmeden kullanmanı tavsiye ederim 20 günde farkı göreceksin

Bu inanılmaz pis bişey çnkü virüs kaynaklı olduğu için anca yüksek bağışıklık gerekiyor. benim çok şükür geçti sanırım propolisi tavsiye eden arkadaştan Allah bin kere razı olsun. Kesmeden kullanmanı tavsiye ederim 20 günde farkı göreceksin
bende şubat ayından beri her gün propolis alıyorum. hiçbir hastalık yaşadım. sabah 10 damla. ve gardasil aşılamaları oldum. 1 aydır çörek otu yağı içiyorum bir de. hpv testini birkaç ay sonra yaptıracağım. sonucu yazacağım buraya.

Arkadaşlar 3 ay önce farkettim bu illeti 3 aydır hayatım kabus oldu. Genital bölgemde önce vajina girişinde farkettim siğilleri karbabahar şeklindeydi ve lazerle yakıldı 10 gün sonra makat çevresinde tekrar çıktı😔 onu da yaktırdım ve bi 10 gün sınra tekrar makat çevresi ve vajina etrafında 3.kez yaktırdım ve şuan resmen bakamıyorum tekrar çıktılar diye çok korkuyorum daha fazla
Yaktırdıkça mı çoğalıyor anlamıyorum kafayı yemek üzereyim ve propolisi denemek istiyorum aranızda deneyen ve olumlu sonuç alan var mı acaba?
Ben şuan propolis sarı kantaron yağı ve cay ağacı yağı kullanıyorum makatta var benim lakin geçirmese bile kasintisini alıyor çok rahatlıyorum

Bende fark ettim ancak bende başta hiç belli değildi bir anda ben elimle kontrol edip sirke kullandıktan sonra çoğaldı kantaron yağı aldım 2 3 gün içinde etki gösterir deniliyor yardımcı olur musunuz korkuyorum

Merhaba benimde genital siğilim var. 2 kez koter oldum fakat doktor bir iki siğili atlamş gibi. Yani atlaması imkansız zaten yan yanaydı hepsi anlamıyorum gerçekten neden hala duruyor. Sirkeyi bende denedim . Bir kaç tanesi geçti ama yeni çıkanlarda çok etkisi oluyor. Birde çok sürünce tahriş edebiliyor. Tahriş oluncada daha çok yayılma oluyor. Piskolojikmen hiç iyi değilim. Kafayı yedim sayılır. Şuan proppolis ve multi vitamin alıyorum. Etkisi olacak mı bilemiyorum .inşallah kurtuluruz😓

atlattınızmı acaba

X