HSG Adana Tayfun Çok

buse0101

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2022
95
119
32
Merhabalar siteyi aslında uzun süredir takip ediyorum ancak bugün üye olup sürecimi anlatmak istedim.Adana da yaşıyorum.pkoluyum.3 yıllık evliyim.1.5 yıllık evliyken klomen ile hamile kaldım.kızımı 25.haftada servikal yetmezlik sebebiyle normal doğum ile doğurup kaybettim. hamileliğimi metro Hastanesi'nde Mehmet bey ile yürütüyordum.doğumdan sonra 6 ay korunmam gerektiğini söyledi.6 ayın sonunda bebek istedik fakat hamilelik bir türlü olmadı.bu süre boyunca bazen bıraktığımız,bıktığımız,kavga ettiğimiz günler oldu.neredeyse 1 yıldır bebek istiyoruz yani.gebelik olmayınca adana da doktor araştırmaya başladım.öncelikle Tayfun Çok,Tayfun Bağış,Ebru Tarım adı geçiyordu.ebru hanımın muayene ücreti 4 ay önce sigorta ile 900 TL idi.tercih etmedim.tayfun beyin ikiside başkent hastanesine bağlı.ikisi arasında kalmıştım.tayfun çok'u tercih ettim.eşimin kuzeni 3 düşükten sonra 11 yıl önce 2 sağlıklı doğum yaşamıştı onunla.tayfun beye randevuyu çok zor buldum.güzel mütevazi anlayışlı bir doktor.adetimin 3.günü gittim kan tahlilleri mi verdim.alttan baktı.bitince gel sulu ultrason ve hsg çekilecek dedi. sulu ultrasonda sadece rahim içi duruma bakıyormuş.açılıp serum fizyolojik veriyorlar ve vajinal ultrasonografi ile bakıyorlar.temiz çıktı.bugün hsg çekildim.doğumdan sonra 2.sğlam acıydı yaşadığım.aletlerin girişinden çok verilen kontrast sıvı mahvetti beni.kendimi çok kasıp bağırdım.sonucumda 1 tüpümde kapalılık değil ama akışta değişkenlik tespit etti Tayfun bey.kapalı diyemem dedi kapalı tüp resmi gösterdi birikme yok ancak akması gerektiği gibi de almamış dedi.muhtemelen kendimi çok kastım ondan oldu.3 ay yumurta takibi yapılacakmış famele ile.3 ayın sonunda gebelik olmazsa laparoskopik giriş ile sıkıntılı tüpe bakıcakmış.girmişkende abdominal serklaj yapabiliriz dedi.ben kışla başkent tüp bebek merkezinde kendisiyle görüşüyorum.440 TL muayene ücreti,384 TL sperm örneği,112 sulu ultrason için ödedim.Hsg Seyhan başkentte çekiliyor.1134 TL de ona ödedim anestezi siz.anestesi olursa 1700 gibi bir rakam söylemişlerdi.soruma gelince Bu sekişde tüpü olupda hamile kalan varmı. yardımcı olursanız sevinirim.

Kısmetse yarın bende tayfun hocaya muayeneye gidicem.rahim filmi başka yerde çekildim.Rahmim t şeklinde çıktı .bakalım tayfun bey bana ne diycek.ama hsg çekilip hamile kalanlar çok fazlaymış.güzel düşün 😊

Kısmetse yarın bende tayfun hocaya muayeneye gidicem.rahim filmi başka yerde çekildim.Rahmim t şeklinde çıktı .bakalım tayfun bey bana ne diycek.ama hsg çekilip hamile kalanlar çok fazlaymış.güzel düşün 😊
Ben ilk ayı geçirdim hamilelik olmadı.bu ay tekrar ilaç kullanıyorum bakalım

Kendisinin hastasıyım. Histeroskopi önerebilir bence🎀

Benimde Rahmim T seklinde ve yumurta reZervim düşük yasimdan dolayı. Bende Tayfun Cok hocaya gitmeyi düşünüyorum. Yarın tedaviyi ve yapilmasi planlanan tedavi paylaşır mısınız? Bana direk tup bebek yapip embriyo dondurmam ve daha sonra hiteroskopi yapilmasi tavsiye edildi. Bende doktor araştırıyorum. Bilgi paylasirsaniz sevinirim.

Benimde Rahmim T seklinde ve yumurta reZervim düşük yasimdan dolayı. Bende Tayfun Cok hocaya gitmeyi düşünüyorum. Yarın tedaviyi ve yapilmasi planlanan tedavi paylaşır mısınız? Bana direk tup bebek yapip embriyo dondurmam ve daha sonra hiteroskopi yapilmasi tavsiye edildi. Bende doktor araştırıyorum. Bilgi paylasirsaniz sevinirim.

Hocayı herkes tavsiye etti.sizde gidin mutlaka.tayfun hoca t rahim degilsin yanlış bilgi vermişler dedi.Ama benimde sol yumurtalık rezervim azmış kendisinden onu ögrendim.adetden sonra sulu ultrasyon çekiçek .herşeye baştan başladı hoca.

Merhaba bende tayfun hocaya yeni başladım 2 düşük yaptım histereskopi yapacak hafta içi çok az basiklik ve yapışıklık var dedi

X