HSG Bilgi

Maalesef memnun kalmadım hatalı çekilmişti tüplerim tıkalı görünüyordu. Özelde tekrar çektirdim. Özeldekinden memnun kaldım. İmkanınız varsa özeli c kollu cihazı olan bir yeri tercih edin derim. Zeynep Kamil de cihaz eski ve tüpleriniz tıkalı çıktığı taktirde açma işlemi yapamıyorlar.
Anladım çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgi icin

Ne kdr süredir deneme sonrası gebe kaldınız.. Doğum yaptınız mı bir de yaşınız kaç ☺️
Ben 1 yıldır deniyorum yaş 30.
Yaşım 28. Ben 2021 Mayıs ayında dış gebelik geçirdim. Dış gebelikten sonra 9 10 ay kadar bebek düşünmedik. İlk denemede kimyasal gebelik geçirdim.6. Ayda devlet hastanesinde Hsg çektirdim. Kötü çekilmiş bir filmdi. Özelde tekrar çektirdim 8. Ayda da Hsg sonrası gebe kaldım. Şu an 33. Haftadayım henüz doğum yapmadım. 1 yılı doktorlar çok normal karşılıyorlar tüm testleriniz yapıldıysa film çektirebilirsiniz bence.

Yaşım 28. Ben 2021 Mayıs ayında dış gebelik geçirdim. Dış gebelikten sonra 9 10 ay kadar bebek düşünmedik. İlk denemede kimyasal gebelik geçirdim.6. Ayda devlet hastanesinde Hsg çektirdim. Kötü çekilmiş bir filmdi. Özelde tekrar çektirdim 8. Ayda da Hsg sonrası gebe kaldım. Şu an 33. Haftadayım henüz doğum yapmadım. 1 yılı doktorlar çok normal karşılıyorlar tüm testleriniz yapıldıysa film çektirebilirsiniz bence.
hayırlı olsun bebeğiniz inşallah.
Tam 1.yilda hsg çektirdim. Sebebi bulunamadı eşimde de sorun yok bende de amh düşük onun dışında sorun yoktu. Ama insan panik yapıyor 😔inşallah hayırlısı ile bana da nasip olur. Cvbiniz için teşekkür ederim ❣️

hayırlı olsun bebeğiniz inşallah.
Tam 1.yilda hsg çektirdim. Sebebi bulunamadı eşimde de sorun yok bende de amh düşük onun dışında sorun yoktu. Ama insan panik yapıyor 😔inşallah hayırlısı ile bana da nasip olur. Cvbiniz için teşekkür ederim ❣️
Teşekkür ederim inşallah 🥰 eminim bebeğiniz size tutunmak için çok güzel bir zamanı bekliyordur. Beslenme düzeninizi gözden geçirebilirsiniz bir de stres etmeyin. Akışına bırakınca her şey çok güzel olacaktır. Rica ederim ☺️🌸

X