Hsg cektirenler

E nabıza düşüyor sen gün aşırı kontrol etbenim anlamadigim sen özel hastanede yaptirmadinmi hsg testini hiçbir özel 3 gün sonra sonuç vermiyor anında hazırlayıp veriyor testin sonucunu senin neden 3 gün gibi uzun bir zaman verildi anlam veremedim

Göbeğinin alt tarafı ozaman işallah oda temiz çıkar da sorun yasamazsn
Insallah cikolata kistimden sanirim doktorum detayli bakmak istedi

Insallah cikolata kistimden sanirim doktorum detayli bakmak istedi
Merhabalar gecmis olsun
Afiyet hastanesindemi cekildiniz hsg yi ?ne kadar tuttu acaba ?benimde histereskopi olucak pazartesi ucretide sormadim ama 4.5 tan 10 bine kadar olabiliyormuş telefonla aradim cok pahali ya

Merhabalar gecmis olsun
Afiyet hastanesindemi cekildiniz hsg yi ?ne kadar tuttu acaba ?benimde histereskopi olucak pazartesi ucretide sormadim ama 4.5 tan 10 bine kadar olabiliyormuş telefonla aradim cok pahali ya
Rahim filmini evet orxa cektrdim cok memnun kaldim 737tl

Merhaba cnm aksarayda merkezin adı ne acaba bende rahim filmi cekineceğimde..
Canım yeni gördüm cektirebildinmi sen cektirmediysen isim adres verim orda çektir hem ucuz hem ilgili hemde sonucu hemen paylaşıyorlar 1000 ₺ 800₺ fiyat veren yerler var altı üstü 10 dakika sürüyor ben çektirdim çok araştırdım devlet hastanesi var süleymani kadın doğum burayı önerdi

Canım yeni gördüm cektirebildinmi sen cektirmediysen isim adres verim orda çektir hem ucuz hem ilgili hemde sonucu hemen paylaşıyorlar 1000 ₺ 800₺ fiyat veren yerler var altı üstü 10 dakika sürüyor ben çektirdim çok araştırdım devlet hastanesi var süleymani kadın doğum burayı önerdi
Cnm çektirmedim daha verirsen çok sevinirim :)

Kuzum colormed aksaray da tramvay dan indiğinde yürüme 10 dakika yarın ara birinden tavsiye değilde beni süleymani kadın doğum dan yonlendirdiler de 350₺ yyaparlar tülay hanımı önerdi de onlar normalde 500 ₺ ama peki der hiç korkma tülay hanıma oldum benin ağrım biraz fazla oldu sol tüpüm kapaliymis dayan dedi iki kez sıvı verdi ama sonunda açtı 3 ay içinde güzel haberler alcaksın bunu düşün dayan dedi senin tüplerin aciksa hiç ağrı olmadan kalkıyorsun hemen veriyolar zaten sonucları yazık günah kuzum ya 10 dakikalık işlem için o kadar paralara ben 1 hafta araştırdım 1500₺ diyenler oldu sok oldum bu hsg çok önemliyms işallah güzel haberler alirsin

Kuzum colormed aksaray da tramvay dan indiğinde yürüme 10 dakika yarın ara birinden tavsiye değilde beni süleymani kadın doğum dan yonlendirdiler de 350₺ yyaparlar tülay hanımı önerdi de onlar normalde 500 ₺ ama peki der hiç korkma tülay hanıma oldum benin ağrım biraz fazla oldu sol tüpüm kapaliymis dayan dedi iki kez sıvı verdi ama sonunda açtı 3 ay içinde güzel haberler alcaksın bunu düşün dayan dedi senin tüplerin aciksa hiç ağrı olmadan kalkıyorsun hemen veriyolar zaten sonucları yazık günah kuzum ya 10 dakikalık işlem için o kadar paralara ben 1 hafta araştırdım 1500₺ diyenler oldu sok oldum bu hsg çok önemliyms işallah güzel haberler alirsin
Ben sana doktorun özel telefonunuda veririm randevu için oraya git ben çok uğraştım cunki bu test için çok araştırdım şükür buldum burayı uygun diğerlerine göre 350 ₺ de çok pahalı bence 10 dakika için ama diğerlerine göre bedava

Ben sana doktorun özel telefonunuda veririm randevu için oraya git ben çok uğraştım cunki bu test için çok araştırdım şükür buldum burayı uygun diğerlerine göre 350 ₺ de çok pahalı bence 10 dakika için ama diğerlerine göre bedava
Aynn fiyati cok yuksek malesef ben 4milyara kadar bile buldum 750 en uygunu ve idealiydi benim icin benimde temiz cikti doktoruma gosterdim sonucumu 1 ay bekle olmazsan gel ilaca baslayalim dedi 1 ay cok eren degilmi hsg sonrasi beklemek icin

Aynn fiyati cok yuksek malesef ben 4milyara kadar bile buldum 750 en uygunu ve idealiydi benim icin benimde temiz cikti doktoruma gosterdim sonucumu 1 ay bekle olmazsan gel ilaca baslayalim dedi 1 ay cok eren degilmi hsg sonrasi beklemek icin
Normal benimkide 3 ay kadar güzel haber dedi doktorum istedi bunu dedim ilk aydan sonra git göster sana uygun bir ilaç tedavisine baslicaktir dedi seninki gibi bilmiyorum birçok insan var hsg sonra hamilelik yaşayan işallah bizlerede güzel haberlerler verdirir çok sevindim senin için canım benim hsg sonra 30 yaşlarında bir bayan girdi eşimle gittim ben ağrım çoktu biraz hafiflemesini bekledim o ara kadının bağırmalarini duydum çıktı ne oldu dedim 2 tüpüm de kapalı dogal yolla hamile kalmam imkansızmış dedi çok üzgündü dua ettim onu için çok üzüldüm haline şükür seninkide temiz çok sevindim işallah alırız kucağımıza evlatlarımızı

Cnm cok iyi olur nereye arasam 700 800 1000 hep aynı bura cok uygunmus... Sende memmun kaldıysa buraya giderim

Cnm cok iyi olur nereye arasam 700 800 1000 hep aynı bura cok uygunmus... Sende memmun kaldıysa buraya giderim
Ben çok memnun kaldım fiyatı ucuz olunca biraz tereddut ettim ama süleymani kadın doğum uzmanı önerdiği için tamam dedim araştırdım gayette iyi yorumlar okudum tabiki git kuzum ya 800 ₺ nedir 10 dakika işlem için gönül rahatlığıyla gidebilirsin tülay hanımın işlemini yapmasını istiyorum de gerçekten arkadaş gibi ilgileniyor işlemden önce de biraz sohbet ediyor seninle kesinlikle memnun kalicskdin güzel haberlerini bekliyorum

merhaba gittiğiniz yerin adı nedir acaba hekimoğlumh ? bendende istediler çekilceğimde yardımcı olurmusunuz

arkadaslar HSG hormon tedavisi, igneleri sirasinda da cekilir mi ? Regli olunca ilk gün bizi arayin randevu alip gelin dediler.
HSG ne ara olacak?
simdiden tesekkürler

X