Hsg oldum!!!

denizperisii

Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
983
443
25
Nisanda hsg çekilmiştim ancak çekim maalesef berbattı yeni doktorum çekimi yenilememi söyledi veeee bugün anestezili oldum . Tüplerimdeki geçişi ve rahmimi gördüm şükür ki sorunsuz çıktı🙏🏼☺️ 13 aydır gebe kalamıyordum ve bir doktor eski hsgme bakıp tüplerin bozuk dedi. Kahrolmuştum. Ama bugün çekildiğinde öğrendim ve gördüm ki tüplerim sapasağlammış😂🥲🫶🏻❤️❤️ bu süreçte bakalım neler olacak başka hiçbiiiir sorunum görünmüyor. Belki ben de hamiş olurum bu yıl? 🙏🏼❤️❤️❤️ bu şekilde olup sonradan gebe kalan var mııııı

Tabii ki olanlar var hiçbir şey olmasa bile sonradan hamile kalan insanlar çok fazla. Eşiniz de baktırdı mı sperm örneği falan verdi mi?

Çok sevindm adınıza🙏 İlişkiden sonra hemen duş almayın. Ben hamile kaldım iki ay üst üste biri kimyasal oldu maalesef, şu an hamileym ve ben ilişkiden sonra sabaha kadar duş almadım yattım uyudum. Biraz da olsa faydası var sanırım
İnanın hepsini denedim ama olmadı 🙏🏼 sizin kaç ayda oldu acaba ben kimyasal bile yaşamadım

Çok sevindm adınıza🙏 İlişkiden sonra hemen duş almayın. Ben hamile kaldım iki ay üst üste biri kimyasal oldu maalesef, şu an hamileym ve ben ilişkiden sonra sabaha kadar duş almadım yattım uyudum. Biraz da olsa faydası var sanırım
Merhaba
Kusura bakmayın özel bir soru ama bende bu ay sabaha kadar bekliyorum sabah işe gitmeden kalkıp duşa giriyorum. Yatış şeklimiz önemli mi acaba sabaha kadar sırt üstü mü yatmak gerek.

Merhaba
Kusura bakmayın özel bir soru ama bende bu ay sabaha kadar bekliyorum sabah işe gitmeden kalkıp duşa giriyorum. Yatış şeklimiz önemli mi acaba sabaha kadar sırt üstü mü yatmak gerek.
Önce biraz bacaklarınızı kendinize toplayarak yatın sonra istediğiniz gbi zaten 20 dakika içinde spermler gideceği yere ulaşıyodur

Önce biraz bacaklarınızı kendinize toplayarak yatın sonra istediğiniz gbi zaten 20 dakika içinde spermler gideceği yere ulaşıyodur
Peki teşekkür ederim.
Bende 9 aydır evliyim. evlendim korunduğum halde ilk ayda hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalbi durdu mart ayında bebeğimin kürtaj oldum nisan ayından beri deniyoruz olmuyor. Sormak istedim bugünde yumurtlama günüm🤭
08A6BF1D-1177-47C4-9AD2-86730A186FE0.jpeg

Peki teşekkür ederim.
Bende 9 aydır evliyim. evlendim korunduğum halde ilk ayda hamile kaldım ama 8 haftalıkken kalbi durdu mart ayında bebeğimin kürtaj oldum nisan ayından beri deniyoruz olmuyor. Sormak istedim bugünde yumurtlama günüm🤭Eki Görüntüle 3296361
bugünü değerlendir mutlakaa kopkoyu çıkmış. Duş almadan uzan umarım olur canım💞

X